2733
2739

گوشی خواهرزادمو از دستش میگیره بعد پسره مست بوده چاقو هم دستش بوده گرفته بوده سمت خواهرزادم بعد خواهرزدم چاقو میا از دست طرف بگیره چاقو میخوره به دست پسره زخمی میشه حالا رفته شکایت کرده که خواهرزادم چاقو بهش زده،، چاقو به دستش خورده بوده اما به دروغ رفته دو سه جای دیگه ام گفته که چاقو خورده😶😥در صورتی ۱۰ تا شاهد داره خواهرزادم از خودش دفاع کرده و مقصر نبوده... بنظرتون خواهرزادم مقصره باید چیکار کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مقصر نیست شاهدا ذو ببره دادگاه به جرم تهمت و افترا ازش شکایت کنه 

باشکوه مثل قو ❤️🦢 موجودی که زمان مرگش رو میدونه و موقع مرگ از جمعیت جدا میشه و تنهایی میمیره :) در تمام عمرش فقط یک بار جفت انتخاب میکنه و تنها دو بار آواز میخونه یکی لحظه آشنایی با جفتش و یکی زمان مرگش 🖤           تایپ شخصیتم INFP آدم احساسی هستم نسبتا                    
2731
2738
چه گرفتار آدمی لشی شدین با وکیل حرف بزنین برین کلانتری هم بگین مأمورا راهنمایی میکنن ولی اون نمیتو ...

ده تا شاهد داریم که اول اون مزاحمت ایجاد کرده برای دفاع خواهرزادم اومده چاقو از دست طرف بگیره 

با تست آزمایش خون هرکی مواد یا مشروب خورده باشد مقصره

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞