2733
2734
میتونم به بچه پنج ساله بدم؟لاغره🥴

نمیدونم والا، ولی کلا بی ضرره

آدم بی کس وتنها باشه، بهتره تا اینکه تحمل کنی آدما وشرایط رو،،،، بدا به حال من که هم تنها وبی کسم هم مجبورم تحمل کنم....... 
روزی چندتا میخوردی مگه؟

فک کنم دوتا یا یکی من سال ۹۷خورذم ازاون موقع دیگه دستگاه گوارشو معده م داغون شد هردکتری بگی هرهزینه ایی بگی کردم درست نشد هیچ لاغرهم موندم 😓

الهم صلی علی محمد وآل محمد         خدایاهمه روبه ارزوهاشون برسون مارو هم به حاجت دلمون برسون                                                                                 الهی آمین یارب العالمین                                       💪 پیش به سوی تناسب اندام👈 باقد169 💪وزن اولیه:51🔐 هدف اول55🔓هدف دوم60🔓هدف سوم65🔐وهدف اخر69🔐من میتونم به وزن ایده آلم برسم💪 امروز تاریخ1400/5/15           من الان قفل۶۰رو بازکردم😍باقیشم به امیدخدا میتونم😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فک کنم دوتا یا یکی من سال ۹۷خورذم ازاون موقع دیگه دستگاه گوارشو معده م داغون شد هردکتری بگی هرهزینه ...

انشاالله که بمن بسازه چون دیگه خریدم 

منو دستسر گرفت اینجکری گفتی🥲

🦋
2731