2733
2739
عنوان

دندانپزشکی تعهدی

238 بازدید | 24 پست

کسی میدونه کدوم دانشگاه ها پذیرش دندون پزشکی تعهدی دارند ؟

یا اینکه همه دانشگاه ها پذیرش دندون پزشکی تعهدی دارند؟ 

خدایی نمیدونم همه شون دارن یا بعضیاشون 😅

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور🤍🦋

دفترچه انتخاب رشته تجربی سال ۱۴۰۲ رو از گوگل دانلود کن همه چیز و ظرفیت همه چیز نوشته شده و همه شهرا 

عزیزم ببخشید ک داخل تایپک اینو میگم خواهش میکنم اگز برات مقدور هست هر چتد تا ک میتونی ار تایپک ها مو منو گزارش برن تا پاک بشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دفترچه انتخاب رشته تجربی سال ۱۴۰۲ رو از گوگل دانلود کن همه چیز و ظرفیت همه چیز نوشته شده و همه شهرا& ...

اها مرسی 

باشه عزیزم الان برات میزنم

و خدایی هست مهربان تر از حد تصور🤍🦋
2738

یه سوال شرایط قبولی تعهدی چطوره میتونی برام بگی ؟

مثلا فیزیو تعهدی

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
یه سوال شرایط قبولی تعهدی چطوره میتونی برام بگی ؟ مثلا فیزیو تعهدی

فقط استان های خیلی محروم فیزیو تعهدی دارن بقیه ی جاها فقط پزشکی و چند تا دندونه

۱.۵ برابر مدت تحصیلت موظفی خدمت کنی واسه دولت

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
تعهدی نداره

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
فقط استان های خیلی محروم فیزیو تعهدی دارن بقیه ی جاها فقط پزشکی و چند تا دندونه ۱.۵ برابر مدت تحصیل ...

وای بخدا میرم 😂 

دیگه این روزا به هر چیزی که بشه فک کردم