2733
2734
عنوان

روابط روحی و جسمی در بارداری

253 بازدید | 18 پست

بچها رفتم دکتر گفت به مدت چند هفته اصلاااا نباید با شوهرت هر گونه رابطه و آمیزش جنسی داشته باشی 

خدا نکرده رحمت آسیب میبینه 

خیلی حساس ‌شدی

بارداری تو سن کم داری باید به شدت مراقب باشی 

میگفت حتما باید دردی داشته باشی تا بیای دکتر؟ تو سن کم بارداری، رحمتم حساس شده😭 بیشتر مراقب خودت باش همیشه ام زیر نظر دکتر باش 

به شوهرمم گفت بیشتر مراقب خانومت باش

نگران نی نیمم   

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالله ک خدا نینیتو برات حفظ میکنه قشنگم توام برا نینی من دعا کن

ان شاء الله 

حتما 

ALireza,avaیه صلوات برام میفرستی؟  .خدا صدبرابر کمکت کنه..آقایون راضی نیستم تاپیک منو بخونید یا نظر بدید. 
2731

رعایت کنی خوبه

ولی استرس بدترین چیزه برات

بسپر به خدا انشاالله قدمش خیره

نگران نباش فقط لذت ببر

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

کاش انقد زود ازدواج نمیکردی ولی عب نداره میگذره انشالله نی نیتو صحیح و سالم آغوش بگیری

آنه ! تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت،وقتی روشنی چشم هایت در پشت پرده های مه آلود،اندوه پنهان بود .با من بگو از لحظه لحظه های مبهم کودکی ات ،از تنهایی معصومانه دستهایت ،آیا میدانی که در هجوم دردها و غم هایت ،ودر گیرو دار ملال آورِ دوران زندگی ات ،حقیقت زلالیِ دریاچه ی نقره ای نهفته بود؟ آنه اکنون آمده ام تا دستهایت را به پنجه طلایی خورشید دوستی بسپاری،در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز درآیی ،و اینک آنه ! شکفتن و سبز شدن در انتظار توست ،در انتظار تو  ...💛🪴🍀🌿مینیمالیست 🧚‍♀آرزوهایم را به خدایی سپردم که یوسف را از ته چاه به پادشاهی رساند ...            💌 یادداشت های روزانه ام .
2740
رعایت کنی خوبه ولی استرس بدترین چیزه برات بسپر به خدا انشاالله قدمش خیره نگران نباش فقط لذت ببر

ان شاء الله 

شما در طی بارداری رابطه ای چیزی با همسرتون نداشتید؟ 

چون سنت کمه درست میگه باید خیلی مراقب باشی.البته تو بارداری همه جور دردی میاد سراغ ادم 

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
چون سنت کمه درست میگه باید خیلی مراقب باشی.البته تو بارداری همه جور دردی میاد سراغ ادم 

خیلی نگرانم  

خیلی نگرانم    

نگرانی نداره.تو کارهای خونه از شوهزت کمک بگیر.سعی کن زیاد سرپا نمونی.اگه دکتر رابطه ممنوع کرده مراقب باشی.۳ ماه اول خیلی مهمه

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

۱۷ سال درسته برای ما کمه ولی مادر خود من ۱۴ و ۱۵ سالگی دو تا بچه پشت هم آورد و اینکه کلا تو بارداری رابطه جنسی باید محدود بشه و با احتیاط ولی حتی برای من که سرکلاژ کردم منع نکرد دکتر عجیب دکترت اینجوری حرف زده 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
ان شاء الله  شما در طی بارداری رابطه ای چیزی با همسرتون نداشتید؟

ادما مثل هم نیستن

ذهنتو ازاد کن

یا بچه یا رابطه

دکتر که دشمنت نیست

خودتو تقویت کن و اگه فکر الکی کنی ضعیف میمونی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم