2737
2734

سلام دوستام به قدر تعریف دنده کباب کردن که نزدیک به پنج ساله می خوام برم کرمانشاه دنده کباب بخورم نمی رسم حالا فردا می خوام برم با خانواده از هرکسی می پرسم یکی می گه برو حیدری یکی می گه برو رضایی یکی می گه دایه خوبه دیوونه شدم زورم می یاد این همه راه رو برم و غذای بد بخورم بنظره شما کجا برم بنظرتون کرمانشاه جای دیدنی بجز طاق بستان کجا داره بازار کجا خوبه برم ممنونم

من مرد هستم 

دایه اصلا نرو حیدری و رضایی در یه حدن 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام اطراف محوطه طاق بستان کلی دنده کبابی خوب داره 

جاهایی که پیشنهاد میکنم بری یکی خود طاق بستان 

یکی بیستون که حدودا نیم ساعت از شهر فاصله داره 

تکیه معاون الملک وسط شهره و باراز سر پوشیده 

اگر طبیعت رو دوست داری چالابه توی جاده بیستونه 

اگر بیشتر می‌مونین برین غار قوری قلعه دو ساعت و نیم فاصله داره خیلیی زیباست بعد میتونین برین پاوه و از مناظر لذت ببرین

آرام من بمان کنارم بمان بنگر مرا که میدهم بی جان _ هر جا روم تو سایه ای از منی تو غم گسارم تو دنیای منی_ دریای من ز موج گیسوی تو روانه ام سوی تو تمام من تو_ ای ماهم به چشم من نگاهی تا باران به جان من ببارد_ میخواهم نفس که در هوایت نایی بر نوای من بیارد_چشمان تو چشمه امید است بر حال خراب ناامیدم_ آوازت غزل ترین کلام است من با تو به آسمان رسیدم_آغوش تو پناه طوفان من جان میدهد به جان تو جان من _ چشمان من کنار دنیای تو فقط تماشای تو تو آرزو تو....

کی تعریف دنده کباب رو کرده خوبه ها ولی طعمی نداره که قبلا امتحان نکرده باشی 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
سلام اطراف محوطه طاق بستان کلی دنده کبابی خوب داره  جاهایی که پیشنهاد میکنم بری یکی خود طاق بس ...

موافقم چالابه یه تیکه از بهشته

انشاالله خدا داغ شکم رو به هیچ کسی نذاره

نترس برو همونجا بپرس یه جای خوب گیرت میاد در کنار عزیزات به خوشی میگذره

ما رو هم فراموش نکن

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
سلام اطراف محوطه طاق بستان کلی دنده کبابی خوب داره  جاهایی که پیشنهاد میکنم بری یکی خود طاق بس ...

غار قوری قلعه رفتم خیلی قشنگه واقعا لطف کردین همه رو می رم  ممنون

من مرد هستم 
پیج دایه رو دیدم از رو شکل غذاها مشخصه چه فاجعه ایه بیشترم تعریف حیدری رو شنیدم اما می گن شانسیه&nbs ...

حقیقت رو بخوای من جدید نرفتم حیدری  چون خیلی گرون شده ولی قبلا که میرفتیم اوکی بود نمیدونم الان گرون شده همون کیفیت مونده یا نه حالا از کجا میخواین بیاین؟ 

حقیقت رو بخوای من جدید نرفتم حیدری  چون خیلی گرون شده ولی قبلا که میرفتیم اوکی بود نمیدونم الان ...

من از سنندج می یام نگاه کردم پرسی حدودا شیشصد تومن بود گرون تر شده ؟

من مرد هستم