2733
2739
عنوان

اونایی که میگن زنی که خرج داره ارج داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4407 بازدید | 142 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمهای شاغل چجوری از شوهرتون خرجی میگیرید؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

این نظریه بستگی به بودجه ی خانواده داره هرزنی مطمئنا نیازهایی داره و خرج میکنه و الان خانواده ها براساس الویت بندی خرج میکنن ازنظر من زنی که برخلاف الویت بندی خانواده خرج کنه و بار مالی به خانواده تحمیل کنه زن بی سیاستی هستش چون تو اون خانواده زن ومرد و فرزند به یک اندازه سهم دارن و همه باید تو بودجه ی خانواده نیازهاشون لحاظ بشه

زندگی ذره ی کاهیست که کوهش کردیم
2740
من ترجیح میدم توی هر رابطه ای، حالا شوهر باشه یا دوست پسر  تمام هزینه هامو خودم پرداخت کنم چون ...

اینجا آمریکاست ؟اینجا همه چی برابره ؟ که منم برابر رفتار کنم آره منم دوست دارم همه چی پنجاه پنجاه باشه ولی نیست و طول می‌کشه بشه 

اینا بنظرم نشونه ی عدم اطمینان به پایداری زندگی مشترکه، وقتی زن و مرد برنامه و هدف و شخصیت مشترک و سازگاری و درستی نداشته باشن، برای موندن و ادامه دادن چنگ به این چیزا میزنن. 

مثلا زن میگه من هی خرج میکنم تا ارج داشته باشم ، مرد میگه محدودش میکنم تا مال خودم باشه و از این داستان ها.

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
2706