2733
2734
عنوان

تو رو خدا بچه نیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 4614 بازدید | 165 پست
نداشتنش ی درده داشتنش هزار درد 

اره مثل شوهر

کاش از اول ازدواج نمیکردم

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب ادم واسه نداشتن هر چیزی نباید حسرت بخوره ک ما خیلی چیزا ندازیم باید حسرت همه شو بخوریم؟ ماشین خا ...

بچه خیلی فرق داره خوب

بعد برا منی ک تنهای تنهام

خواهر برادر مادر فک و فامیل دوست هیچی ندارم.

یوقتها میگم شاید مردم کسی نباشه جنازمو هم دفن کنه 

هر آدمی تو زندگی باید کسی رو داشته باشه که حس کنه با نبودنش دنیاش خراب میشه!اگر تو طول عمرت همچین کسی رو نداشتی فقط عمرتو هدر دادی!  عشقم همه زندگیم💋 ❤ بابام همه دنیام ، تا هستی هستم نفسم ب نفسهای تو بنده ❤ مامان قشنگم تو قلب من همیشه زنده ای 🥺🤍❤🖤
والا من هیچ لذتی از بچه نبردم  تنها لذتی ک دوش داشتم ببرم ولی قسمتم نشد شیر دادن ب بچم بود ک ا ...

خب جواب نده عزیزم

جوابت اصلا مهم نیست اونم با این ادبیات و ادبت

درد و دل یه چیز دیگه است آدم میگه از وقتی بچه دار شدم از  همچی موندم، خستم و  فلان ، نه اینکه بگه بچه نیارید که همش بدیه و....

اینا فرق می‌کنه

این تاپیکا مثل تاپیک شما با این لحن بوی توطئه میده

یه دوستی می‌گفت بهم پیشنهاد پول دادن تا تو فضای مجازی همش تاپیک های منفی ضد بچه و حجاب و فلان بزنم

من اینجوری و با این لحن میبینم حس میکنم اینم یکی از هموناست

اتفاقا خیلی هم زیاد شده

بعدم شما واقعا هیچ لذتی نبردی؟؟؟ خداییش؟؟

یعنی وقتی بچه ات خندید قند تو دلت آب نشد؟؟

وقتی چهار دست و پا رفت خوشحال نشدی؟؟

وقتی اولین بار مامان گفت لذت نبردی؟؟

اگه نه ، که پس معنی لذت و شادی رو نمی‌فهمید

مادر شدن بهترین و بزرگترین لذت و حس دنیاست که هیچ جوری نمیشه درکش کرد جز با مادری

من خودم دوتا بچه دارم که نصف بیشتر سال بیمارن ولی بازم با دنیا عوض شوند نمیکنم و هیچ وقت پشیمون نیستم

و اتفاقا پشیمانیم از اینه که چرا تو سن کمتر بچه دار نشدم و الان با این سن نمیتونم خیلی خوب هم پای بچه هام باشم

الهم عجل لولیک الفرج
2731
شما بچه داری بلد نیستی و فقط دوست داری غر بزنی تقصیر مانیست!!  بحای غر زدن دوتا کتاب روانشناسی ...

دقیقا

بچه های منم همین جورین از اول تولد تا الان که ۵ سالشه

اوایلش خیلی سخت بود ولی الان دیگه می‌دونم چکار کنم که تعادل حفظ بشه و نه اون طفلک اذیت بشه نه من

الان که دارم تایپ میکنم پسر کوچولوم تازه راه رفتن یاد گرفته و داره باذوق فراوان تو خونه راه می‌ره و لبخند به لبم میاره

من این لحظه ام رو با دنیا عوض نمیکنم

نمی‌دونم چرا همش از بدی های بچه داری میگن و از این لذت هاش هیچی نمیگه

درسته

پسر کوچولوم دوشبه سرماخورده و تا صبح نمی‌خوابه و منم خیلی خستم اما صبح وقتی شیرین کاری هاشو میبینم خستگی از تنم میره

خدایا شکرت

الهم عجل لولیک الفرج
بچه خیلی فرق داره خوب بعد برا منی ک تنهای تنهام خواهر برادر مادر فک و فامیل دوست هیچی ندارم. یوقت ...

اولا دور از جون دوما یه وقتایی میبینی اولاد از دشمن ادم بدتر میشن اگ ب این دلیل میخوای بچه بیاری نیار

خودتو سرگرم کن با کار ببرون کلاس کار خونه و ...

پدیا بست مولتی ویتامینه اشتها آور نیست رو بچه من ک مولتی ویتامین اثر ندارن احتمالا بچه تون خودش خوش ...

سلام عزیزم 

انواع مختلف داره

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
مرسی  اره واقعآ هی میان میگن ما ۴ تا بچه داریم ۵ تا داریم  بعد دوباره کامنت میزاره دنبال ...

دختر منم غذا نمی‌خورد.  آنقدر گریه میکردم.  همه میگفتن ولش کن.  گرسنه بشه میخوره.  اما دوسال. فقط شیر.  میدونم چی میگی.   ولی بعدش خوب میشه.  نگران نباش  

دلت نمیسوزه بچه ت تو آینده هیچکسو نداره

نه .خب برای خودش خوب میشه..ارث فقط برای خودش ...غصه کسی ونمیخوره ..خودشم زن میگیره بچه میاره .راحت من چه کنم ...خودمم بایداززندگی لذت ببرم

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
بیکاری آ پس کی میخوای زندگی کنی همش درحال رسیدگی .پس خودت چی ..اونی بهت میگه بیارمگه اون میخوادنگه د ...

خداشاهده پسرم چندروز پیش ۳ساعت پیش مادرشوهرم بود یه قطره آبم به بچم نداد چه برسه غذا اصلا حوصله بچه‌نداره بعد همین خانوم میگه بیار

گر نگهدار من آن است که من میدانم، شیشه را دربغل سنگ نگه میدارد!!
خداشاهده پسرم چندروز پیش ۳ساعت پیش مادرشوهرم بود یه قطره آبم به بچم نداد چه برسه غذا اصلا حوصله بچه‌ ...

الهی طفلک بچه.....بله دیگه .یکی نیس بگه دست آدم آب خالی هم نمیدین ولی دم ازآوردن میکنی ..

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
2706