2733
2739

سلام دوستان کسی تحربه داره ک بعد از سقط تا چه مدت نباید باردار شد ؟ 

من ذخیره تخمدانم پایینه نمیتونم ریسک کنم زیاد طولش بدم 

شش ماه ولی بازم نظر متخصصت مهمه 

اگه اجازه ندی صخامت دیواره رحمت به حدمطلوب برسه بازم ممکنه خدای نکزده سقط،کنی

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شش ماه  اگه اجازه ندی صخامت دیواره رحمت به حدمطلوب برسه بازم ممکنه خدای نکزده سقط،کنی

من رحمم مشکل نداره ضخامتش خیلی خوبه حاملگی پوچ داشتم بخاطر اون سقط شد

2728
تاجیک میگه بلافاصله اقدام کنین که راحتتر باردار میشین

من دوبار بارداری پوچ داشتم حالا میخوام علتشو بدونم بعدش باردارشم نمیخوام طولش بدم ۳۲ سالم هست ولی ذخیرم زبر ۱/۵ هست

من رحمم مشکل نداره ضخامتش خیلی خوبه حاملگی پوچ داشتم بخاطر اون سقط شد

فقط با متخصص مشورت کن دوست من 

بعدم حاملگی پوچ توبیشتر موارد  بخاطر ابنرمالیتی اسپرمه شوهرت ازمایش داده؟مورفولوژیش خوب بوده؟

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2740
پس عجله نکن وشوهرت آزمایش بده دارو بگیرین بعد اقدام کن .

همه ازمایشا رو قبل از اقدام دادیم اسپرم اون عالی بود منم بجز کم خونی ارثی و ذخیره پایین مشکل دیگه ای نداشتم البته تیروئیم ۳/۷ بود ک دکتر گفت مشکلی نیست بهم دارو نداد