2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای من خودش سقط شد) : ولی برا همه اینطور نیست

لکه بینی هم از همون اوایل هفته شش داشتم تا تبدیل به خونریزی و سقط شد

از ما اگر بتی شکست بت های تازه جاش نشست، تو این سایت هر وقت نظر یا عقیده ام رو گفتم گفتند اینجا سایت خانوماست و نظر سیاسی نده 😐و جالب اینجاست خودشون تاپیک سیاسی میزنن و هر حرف سیاسی که در جهت  فکری خاص هست میزنن و عقیده و نظر میدن🙄 ، به امید روزی که هر گرایش فکری مذهبی و سیاسی که داریم بتونیم حرفمون رو بزنیم بدون ترسیدن و تهدید شدن و انگ های مختلف🙆‍♀️🌺🌷❤
2738
مال من که خودش سقط نشد .لکه بینی اصلا نداشتم. دکتر گفت چسبیده به رحمت. دهانه رحمت هم تنگه اصلا نمیشه ...

سلام . عزیزم یه سوال . منم یازدهم کورتاژ شده  هنوز خونریزی دارم . شما هم خونریزی داشتین ؟

خدایا کی این انتظار تموم میشه. میشه برای مامان شدنم یه صلوات از ته دل مهربونتون بفرستید 😗

مال منم پوچ بود تو ۴ هفته لکی بینی داشتم و تو ۵ افته بتام اومد پایین . با زعفرون به خونریزی افتادم ولی کامل دفع نشد دکترم گفت باید کورتاژ کنی که چیزی نمونه تا مانع بارداری بشه .

خدایا کی این انتظار تموم میشه. میشه برای مامان شدنم یه صلوات از ته دل مهربونتون بفرستید 😗