2737
2739

کل هفته بنا به شرایطی دو شیفت مدرسه بودم یعنی داغونم، زن داداشم اومده شهر ما برا زایمان از دیروز عصر تا الان بیمارستانه اون یکی خواهرم پیششه،  بچه هاش و داداشم خونه منن، از دیشب از دندون درد و بدن درد نخوابیدم پسر یک سالمم سرماخورده مرتب بیدار میشد خلاصه تا صبح شاید فقط یک ساعت خوابیدم،  ساعت پنج هم بیدار شدم برا ناهارشون قرمه سبزی درست کردم قبل از اینکه پسر کوچیکم بیدار بشه الان کل بدنم درد میکنه، به نظرتون چیکار کنم بتونم تا چند روز دووم بیارم، نمیخوام یه ذره زن داداش یا داداشم حس بدی بهشون دست بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سیاه‌دانه عسل روزی یک قاشق، از عطاری ها بگیر

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740
پسرم بیدار شد استراحت تمام، تازه داره راه میفته باید مواظبش باشم همه جا سرک میکشه

من فک کردم مجردی🤦عزیزم زنداداش و داداشت مهمن ولی به خودتم یه تایم استراحتی بده حتما....کاش یه موی شما تو تن خواهر شوهر من بود اون بچه هاشو میندازه رو ما ک با شوهرش دو تایی برن بچرخن

گاهی تشنه بمون ولی به بهونه تشنگی سم ننوش...
خوبه؟ تا الان بخورم

آره سیاهدانه دوای ۷۰ جور بیماریه، فقط برای باردارا ممنوعه ها 

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️