2733
2739

هر وقت گفتم میخوام برم میگه پول ندارم

تاحالا خودم برمیداشتم ولی حالا باردارم سنگین شدم یکماهه نمیتونم خودم بردارم

حالا امروز صبح فهمیدم 7تومن داده مامانش

میدونستم هر ماه 3 الی4 تومن میدتش ولی این پول اضافیه خیلی زورم گرفته 

وسایل خوراکی هر چی بگم میخره ولی بخوام برای خودم یا وسایل خونه خرج کنم میگه ندارم 

انقدر گریه کردم گفتمش ناهار هم درست نمیکنم برات

برده اورده فقط

مربی شنا✌✌یه آدم موفق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
برو آرایشگاه بگو پول بزن کارتم تو آرایشگاهم 

دید ناراحتم گفت کارتم میدمت برو گفتم لازم نکرده بخواد با گریه کردن من راضی بشه کارتش بده ب من؟ 

گفتم با پول خودم میرم ولی خودم 300 بیشتر ندارم از اونور زورم میاد خرج کنم

مربی شنا✌✌یه آدم موفق

این تا حالا خودم برمیداشتما اینجوری مردا رو بد عادت میکنه

خانما میخوان بگن ما زرنگیم خودمون کارامونو انجام میدیم پول ب ارایشگاه نمیدیم

در عوض پول شوهر میره جاهای دیگه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
دید ناراحتم گفت کارتم میدمت برو گفتم لازم نکرده بخواد با گریه کردن من راضی بشه کارتش بده ب من؟  ...

اشتباه میکنید باید بگی من همین الان تکلیفم باید معلوم بشه همین جوری که ۷ خرجی بقیه میری باید نفقه و اجرالمثل من بدی تمام 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅