2733
2734
عزیزم شاغل بشی دیگه چششون دست توهه مردا من الان عقد کرده هستم پولاش واسه خدم طلا میخرم یهو کارتش ب ...

خب یهو میرید طلا میخرید

شوهرتون چیزی نمیگه چی خریدی

یا برنامه داشتم باهاش؟

ی ذره نرمال نیس

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

این جور مردها دلایل خودشون دارن حالا درست یا غلط ، شوهر یکی از دخترهای فامیلمون اصلا بهش پول جیبی نمیداد ، اگه چیزی لازم داشت براش میخرید ولی اصلا اعتقاد نداشت که به زنش پول بده همش بهش میگفت مگه خونه بابات جیبت پر پول بوده که از شوهر میخوای ، الانم ۲۰ ساله همینطوری زندگی میکنن وشوهرش هنوزم همین اعتقاد داره

2740
میدونم الان خیلی ها از دستم ناراحت میشن ولی، سال ۲۰۲۴ شد و شما هنوز دارین از شوهرتون پول میگیرین. نم ...

خب زنم تو خونه داره کار میکنه

بچه رو مرد ک بزرگ نمیکنه زن کلی اذیت میشه سر بزرگ شدنش

از حقوق مرد حقی نداره؟

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
خب یهو میرید طلا میخرید شوهرتون چیزی نمیگه چی خریدی یا برنامه داشتم باهاش؟ ی ذره نرمال نیس

خوب من شوهرم هیچی نداشت زنش شدم

طلا خریدم برا خدم به قصد پیشرفت زندگیمون

حتی شده بود اول ها با دعوا میبردمش طلا فروشی

ودیروز کل طلاهام فروختم ماشین خریدیم

و کلی خوشحال شد زن عاقلی دارع دیگه باز حقوق 

گیرش اومد جبران اون طلاهای سرعقدم و همچی قراره باز بخریم

کلا خسیس نیست نیاز های دیگهم رفع میکنه