2737
2734
عنوان

دخترایی که دوست دارن بیان

136 بازدید | 17 پست

چطوری با یه دختر صمیمی بشم؟ خودمم دخترم

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 

کادو

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تازه دیدمش بابا، زود نیست؟ 

کادو هیچوقت زود نیست 

🤣😅

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
نمیدونی چجوری صمیمی بشی

بخدا نه، خیلی کم دوست داشتم اونا هم دیگه نیستن رفتن شهرهای دیگه

دلم میخواد یه روزی نفس راحت بکشم بگم از زندگیم و انتخاب‌هام و حتی اشتباهاتم راضی‌ام، شاد باشم... 
2740
چی بگیرم براش؟ 

دستبند 

زیور آلات ..

دستبند  زیور آلات ..

میدونه خوب باشه، مرسی👀 دیگه چیکارا کنم به چه بهونه ای بهش زنگ بزنم یا پیام بدم؟ 

برو کنارش باهش حرف بزن شمارتو بهش بده خیلی معمولی عادی برخورد کن

دیروز شمارشو گرفتم، نمیدونم به چه بهونه ای بهش زنگ بزنم یا اصن چی بگم