2733
2739
عنوان

دوفاستون و تاخیر در پریود

76 بازدید | 18 پست

سلام دوستان ، من این قبلا دوفاستون می خوردم همیشه سه روز بعد قطعش پری میومد 

ولی این ماه 12 روز از قطعش ، 9 روز از موعدم گذشته 

بی بی هم منفیه

کسی تا حالا اینطوری شده؟ لطفا راهنماییم کنین 

چهار روزم هست در حد یه قطره لک قهوه ای میبینم 

بعضی وقتام اینقدر درد دارم ک میگم الان پری میاد ولی هیچی ول میشه و اونم نمیاد

منم یه دوره دوفاستون میخوردم بعد ۳ ۴ روز از موعد پریود میشدم اما۹ روزو نمیدونم...

منم خوردم قبلا ، سه روز بعد قطعش پریود میشدم یعنی پریودم 26 روزه میشد 

ولی الان 12 روزه قطعش کردم ،9 روزم از موعدم میگذره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خوردم قبلا ، سه روز بعد قطعش پریود میشدم یعنی پریودم 26 روزه میشد  ولی الان 12 روزه قطع ...

یه آزمایشم بده اگه منفی بود زیره اینا دم کن بخور کلا گرمیجات بخور بذار جلوی پریودی تو باز کنه

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2731
یه آزمایشم بده اگه منفی بود زیره اینا دم کن بخور کلا گرمیجات بخور بذار جلوی پریودی تو باز کنه

الان دارم میرم ازمایشگاه الان ، ولی آخه مگ میشه با بی بی منفی ازمایش مثبت

الان دارم میرم ازمایشگاه الان ، ولی آخه مگ میشه با بی بی منفی ازمایش مثبت

بله امکان داره البته من خودم تجریش نکردم ولی دوستم می‌گفت موقعی بچشو باردار بود بیبی چک نشون نمی‌داد می‌گفت حتی یه بار محض امتحان تو سه ماهگی هم بیبی چک زدم بازم منفی بود

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
بله امکان داره البته من خودم تجریش نکردم ولی دوستم می‌گفت موقعی بچشو باردار بود بیبی چک نشون نمی‌داد ...

واقعا؟ خداکنه همین باشه 

من مشکلی نداشتم ، همیشه سر موعدم پریود میشدم خیلی دقیق شده بودم با دوفاستون

واقعا؟ خداکنه همین باشه  من مشکلی نداشتم ، همیشه سر موعدم پریود میشدم خیلی دقیق شده بودم با دو ...

انشاالله که بارداری

2740
خداکنه خیلی خسته شدم ، یک سال و نیمه منتظرم

ناامید نباش من که بعد سه سال ونیم  که البته یه پنج شش ماهم بود تحت درمان بودم بادارو باردار شدم اونم دوقلو که اونم نموندن برام الان بعد یک سال از بارداری اولم باز بادارو باردار شدم نگران نباش اولا که انشالله بارداری اگرم هم نبودی غصه نخور دیروزود داره سوخت و سوز ندارد خدا دست بنده ای که برای دعا به طرفش بلند شده خالی نمی‌ذاره بعدشم آنقدر علم پیشرفت کرده که الان دیگه ناباروری معنی نداره

خداروشکر ،میشه بگین چیشد ک باردار شدین ؟ چن وقت اقدام بودین

بادارو باردار شدم کلا از اول جلوگیری نداشتم الان چهار سال و نیمه خونه دارم وکنار داروهای که دکتر داد هرروز بادکش می‌انداختم حداقل روزی نیم ساعت پیاده روی میکردم هرروز صبح یه ق غ عسل با شش هفت دونه سیاه دونه میخوردم شکممو با روغن سیاه دونه براساس عقربه های ساعت ماساژ میدادم کلا خودمو بسته بودم به چیزای گرم،کلا هرموقع استرس میومد سراغم فکرمو با چیزای دیگه مشغول میکردم کلا استرس نمی‌ذاره باردار. شی حتی اگه لاغر هم هستی پیاده روی داشته باش چون تو روحیه و کم شده استرس خیلی تاثیر داره

بادارو باردار شدم کلا از اول جلوگیری نداشتم الان چهار سال و نیمه خونه دارم وکنار داروهای که دکتر داد ...

خدارو شکر ک ب نتیجه رسیدین

میشه بگین دارو چی خوردین دو دفعه؟