2737
2734

تو این 7 سال کاری نبوده که با زیرکی نتونه منو از چشم بقیه بندازه از ریزترین کارای منم ایراد میگرفت(بخدا بعضی وقتا میگم این همه عقده از کجا میاد اخه منکه از اول باش صاف و صادق بودم چرا این همه بلا سرم اورد) منم بخاطر شوهرم همیشه کوتاه اومدم چون خیلی بچه ننه بود ک مدام تو خونمون دعوا سر مادرشبود تازگیا شوهرم یه مدته تغییر کرده حالا مادرشوهرم عوض اونو داره در میاد مثلا با رفتاراش کاری کرده شوهرم پیش هیچ کس ارج و قربی نداره هر جا میشینن از شوهرم و من بد میگن حتی چندین بار پیش اومده مساعل خانوادگیشونو از فقط منو و شهورم قایم کردن بعدن فهمیدیم به اون یکی پسرش حتی دامادش سپرده بود به اونا نگین باورتون میشه ادم انقد کج خلق حالا تعریف میکنم شاید فک کنین حتما مشگل از ماست دیگه وگرنه چه دلیلی داره یه مادر حتی دامادشم از پسرش نزدیک تر بدونه اینکه من نمیفهمم که اخه زن مگه ما دشمنتیم چیکارت کردیم اخه ...اینا به کنار اولین عید دخترم بود انتظار داشتم یه عیدی خوب بدن بهش چون اولین نوه پسری بود یه نوه دختری هم داره ( از بس هر جا نشستن گفتن بدون نوم میمیرم هر شب با عکساش میخابم گفتم دیگه میترکونن البته که تو خساست رتبه یک جهان ولی برا چیزی که بخاد خرج میکنه ) نه تنها عیدی خوب ندادن که کلا هیچی ندادن حتی یه 50 هزارهنوزم تو شک هستم حتی اون برادرشوهرمم هیچی نداد انگار با هم هماهنگ کرده بودن (فقط خواهر شوهر داد که اونم روز قبلش ما عیدی خودشو دخترشو بردیم اونم برگردوند ) حالا ک رو شوهرم تسلط نداره میدونه رو بچم چقد حساسم اینجوری میخاد سنگ رو یخم کنه چطوری خودمو آروم کنم ک6 عمل اونا به چشمم نیاد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبور باش و از خدا بخواه استانه تحملت را ببره بالا ..23سال اینحوری زندکی کردم والان هم که خداروشکر مرده .. آثار کاراش هست و بچه های دیکش دارن همونا را تکرار می کنند ..اما دیکه برام مهم نیست خودش .......شد دیکه بقیشون مهم نیستن 

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است

با عیدی ندادن به بچه‌ت سنگ رو یخ شدی؟🙄

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740

یادمه باردار بودم بعد عیدی داد به بچه توی شکم جاریم ولی به من نداد ...ببین دیکه تاذچه حد ..

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
وا خب نده ولش کن. مادرشوهر منم خیلی از این کارا کرد. برا بچه جاریم موتور شارژی خرید تبلت خرید. برا ...

وای الان داره یادم میاد رفته بودن کربلا برای همه اسباب بازی گرون و کلی چیز برای  بچه های من یکی یه دونه لباس فقط ...

بیشتر به خودت برس 

تو جمع با شوهرت خیلی باهم عاشقانه رفتار کنید 

نزار دعواهاتون یا مسائل زندگیتون جایی تو فامیل و آشنا درز کنه

لباس خوب بپوش

آرایشگاه خوب برو 

با اعتماد به نفس و حال خوب جلوشون رفتار کن 

تو نمیفهمی چرا

ولی اونا خوب میفهمن😉

من همه چی رو یادمه . اگه یادم نبود ، اینقدر برام سخت نبود 🪽🩵 🐳

بیخیالش شو اون با این کاراش میخواد تورو وارد بازی کثیف خودش بکنه

هیچ وقت هم از هیچ کس انتظار نداشته باشید

والا به بچه های منم کم عیدی میدن که من یه چیزی بگم یا ناراحتیمو نشون بدم اتفاقا هیچ اهمیتی برام نداره حتی میگم کاش اصلا ندن

بزار بد بگه بهتر از چشم شوهرت میوفته 

از چشم که کم کم داره میافته ولی این شوهرمم یه ادمیه از یه سوراخ ده بارم گزیده شده ادم نمیشه همش میره میچسبع به اونا الانم دوره افتادن ما صلاح زندگی پسرمونو میخایم بیاد شهرستان زندگی کنه پیش خودمون بهش میرسیم پول میدیم امکانات میدیم اخه وضعشون خوبه ولی همسرم کارگره از دستشون آب نمیچکه تاحالا مستقیم رودر رو نشدیم ولی خیلی دلم میخاد حرفای لین 7 سالو بکوبم تو صورتشون که اخه توکه ادعات میشه یه سیخ کباب دادی خوردم تو بارداری منت اونو گذاشتی سرم همه جا تو میحوای بهمون برسی و امکانات بدی سکته نکنی یه وقت