2733
2734
خدا لعنتشون کنه منم ی بار سکه ی عیر بانکی بهم انداخته بودن بشدت نیاز ب پول داشتم پدرم درامد تا  ...

توی این راه رحم به هیچکی نمیکنن 

چطورن مگه غیربانکیها ؟

لطفا هیچکس درخواست دوستی نده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیروز تو یع پیچ طلا فروشی یه گوشواره ۱/۷گرم رو گفته  ۱۰ تومن هر جوره هم بکشی روش ۱۰ نمیشه

ای وای آره دیگه 

حضوری ازآدم میدزدن تابرسه به اینکه پیج هم باشه واویلا

2738
اینا شغلشو میطلبه اینطور باشن شمام خیلی طلبکاری خوشت نمیاد نرو طلا بخر 

چشم خانم تکرارنمیشه ...

پولدارنیستم ولی چندسال یکبارهم راهم میوفته ،کلاه گشادی سرم میزارن 

توصیه میکنم روزهایی که کم حوصله اید وارد تاپیک نشید

بلانسبت پیش خودم بخودم مثه سگ دروغ میگفت

طلافروش ها نود درصد از اون عوضی ها هستن دیروز رفتم طلافروشی طلامو بفروشم بهم گفت ۳۷۰۰ ازت برمیدارم یعنی ۷۰ هزار تومن زیر قیمت تابلو ۷۰ هزار خیلیییییه خب رفتم یه طلافروشی دیگه اون منصف بود گقت ۳۷۵۰ باز ۲۰ تومن پایین یکی میگفت ۳۷۳۰ در کل ببین اینا یه کلابردارهایی هستی فقط خدا میدونه 

توی هر قشری بعضی افراد اینطوری هستن 

دایی من طلافروشه اینقدر حلال و حروم براش مهمه 

ولی خب بعضی از دوستاش که تعریف میکنه خیلی راحت کلاهبرداری میکنن جوری که فقط خودشون متوجه میشن

یه سایت هست فرمول میده میتونی همونجا توی طلافروشیاجرت و سودی که میگیرن رو حساب کنی 

چند روز پیش یه طلافروش اشنا مارو هم گول زد هفت تومن زیادتر گرفت تازه منتم گذاشت خیلی تخفیف دادم 

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍
اینا شغلشو میطلبه اینطور باشن شمام خیلی طلبکاری خوشت نمیاد نرو طلا بخر 

ببخشید اینو میپرسم این امضاتون که نوشتی حق گو فعالیت دارید؟؟ الان حرفی که زدید از نظر خودتون حق گویی بود؟ 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥