2737
2739
عنوان

کارما در قرآن...!!! 🤔

279 بازدید | 19 پست

عزیزان چیزی که تو این تاپیک عرض می کنم مطمئن، بهتون نمیگم 

خودم تو شک و تردید هستم... 

و با شک و تردید خدمت تون عرض می کنم... 

پس لطفا خودتون هم درموردش تحقیق کنید بهتر هست 🌹

چون خدا خودش توی قرآن کسی هم که آیات قرآن رو به دلخواه خودش برای مردم تفسیر می کنه هم نهی کرده. و نمی خوام خدای ناکرده مشغول الذمه کسی بشم 

خب بریم به بحث این تاپیک :

به احتمال زیاد کارما تو🌸سوره همزه🌸 اومده باشه 

چون اولش گفته وای بر عیب جوی دل شکن و تو  آیه های بعدی هم گفته در آن شکننده خواهد افتاد، شکننده همان آتشی ست که بردل ها می افتند 

آتشی (استعاره یا تشبیه) که بر دل می افتد، به نظر شما چیزی جز کارما هست؟ 

اگر واقعا این آیه منظورش به کارما و تاوان باشه باز هم بگید اسلام گفته کارما نیست و کارما رو ادیان دیگه گفتند!!! 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

حالا کسانی که قرآن رو قبول ندارند میگیم فوقش قرآن و دین به کنار و همچنین فرض می گیریم تفسیر این قرآن کارما نباشه... 

علم چی پس... ؟! 

که ثابت کرده کسی که ذهن و رفتارهاش برگرفته از افکار منفی ست، به مرور می تونه به انواع اختلالات روان و شخصیت دچار بشه 

اون اختلالاتی که بر اثر افکار منفی ایجاد شدند چی میگند پس؟! 

اگر باور نمی کنید خطاهای شناختی رو تو گوگل و مقالات علمی روانشناسی بخونید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الآن دقیقا فرق کارما با مجازات عمل که خدا قرار داده چیه؟ 

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️

بله قطعا وجود داره

ببین کوچکترین رفتارت رو باید جواب پس بدی یا این دنیا جواب میدی یا اون دنیا، خیلی خوش شانس باشی خدا دوستت داشته باشه همینجا حساب کتاب میکنه باهات خدا چون اون دنیا عذابش سختتره

❌️ لطفاً لایک نکنید ❌️

صدرصد که هست هرچیزی در این دنیا تاوان داره چه به خوبی چه به بدی.. هیچ چیزی بدون جواب نمیمونه. کارما حتما همون حق الناس که خدا بهش تاکید زیاد کرده. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2740

ایراد اینجاست که اگه جنایتی رو جلوی جمع و یا با رضایت طرف انجام بدی کارما نداره طبق تعریف حقیقی کارما اما طبق دین این کار باعث سختی دل و ضایع کردن حق خداست و همونم تاوان داره.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.

چرا باید اسم جزا و پاداش الهی رو عوض کنیم و بذاریم کارما؟

مردان خدا پرده‌ی پندار دریدند

یعنی همه جا غیر از خدا یار ندیدند

هر دست که دادند از آن دست گرفتند

هر نکته که گفتند همان نکته شنیدند 

بنظرتون کسی که از شهید گمنام دفاع و یا از کشتار زن و بچه تو غزه اظهار ناراحتی میکنه باید تعلیق شه؟
الآن دقیقا فرق کارما با مجازات عمل که خدا قرار داده چیه؟ 

حقیقتش برای خودم هم سوال هست برای همین خود سوره رو گذاشتم تا راجع بهش تحقیق بشه معلوم بشه این آیه منظورش به کارما هست یا مجازات عمل 

اگر واقعا کارما باشه شاید درصد دردش کم تر از مجازات باشه 

بله قطعا وجود داره ببین کوچکترین رفتارت رو باید جواب پس بدی یا این دنیا جواب میدی یا اون دنیا، خیلی ...

سپاس از نظر خوب تون 🌹 

2706