2737
2734
عنوان

بعد میگن خواهر شوهر بده

| مشاهده متن کامل بحث + 893 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیرم برای عقد تو نباید کرم بپوشی دیگه  اون گفت تو نباید قبول میکردی  حالا سنگو قبول ندا ...

نه عقد که کرم نپوشیدم عقد آبی پوشیدم 

ولی چون میکاپ ب صورتم میشینه و ریزه ترم خانم سوخته بود 

چون دوستاشم بهش گفته بودن حالا فقط رو من زومه 

عروسیش میخام کرم بپوشم

2731
میدونم نفهمی کردم ولی خب باید همون موقع رک بهم میگفت نه ک بعدش ک خریدم بگه  کلا نوشته روشن و پ ...

دیگه با اینکارت ممکنه همیشه توقع داشته باشه توی چیزای مختلف نظرش رو بپرسی،اگه میدونی باعث اختلاف میشه عوض کن رنگای خوشگل تر ک به چشم میان بگیر یه سبز خوشگل یا قرمز خوشگل 

میشه لطفا صلوات مهمونم کنید

این رنگهایی ک گفته نپوشید حتما مامانش ایناو خواهراش خاله هاش پوشیدن .اصلا ب حرفش نشو مثلا می‌تونه قهر کنه نیاد عروسی ؟برات مهم نباشه تو محتاج اونا نیستی اون محتاج توعه نسبت بهش بی‌تفاوت باش .بگو من رنگ‌لباسم با شوهرم و بچه هام ست کردم دیگه نمیتونم تغییر بدم

2738
محلشم نذارم داداشم ناراحت میشه مامانمم میگه دو تعیین همش تو کوتاه بیا

ب داداش و مامانت بگو اگه نظرش رو نمرسیده بودم حق با شما بود 

اما الان ک ازش پرسیدم و اوکی داد من نمیتونم عوض کنم لباسمو 

کوتاه نیا 

استارتر عزیزی ک از ما نظر میخوای حداقل ی لایکی چیزی نشون بده نظرمون رو خوندی😐😐😐😐😐
خانوادخ شوهرم جواب سلامم نمیدن ب همسرم میگم میگه تو حساسی حالا داداشت ازین دفاع میکنه مردم چ شانسایی ...

اخه شوهر منم همینه

اصلا براش مهم نیس دفاع نمی کنه ازم فقط میگه از هر کی خوشت نمیاد باهاش رفت و امد نکن و ولشون کن ولی داداشم هم میخاد رفت و امد کنه هم میخاد ما دهنمون ببندیم 

بخدا رفته اثاث چیده انقد ما نرفتیم ببینیم ک خودش میاد میشینه میگه من فلان چیز خریدم فلان چیز خریدم 

خب اخه اصلا برای ما مهم نیس فقط میخایم خودشون خوش باشن ولی هر دفه میاد دو ساعت حرف می زنه راجع ب روزمره و مامانش و فخر میفروشه حالا سطح مالی ما هم بالاتره ها ولی انگار عقده داره 

انقد حرف می زنه ک دهنش کف می کنه بقران اگه دروغ بگم

نه عقد که کرم نپوشیدم عقد آبی پوشیدم  ولی چون میکاپ ب صورتم میشینه و ریزه ترم خانم سوخته بود&n ...

اسی جان بهت قول صددرصد میدم اگه نپوشی و بری عوضش کنی چندسال دیگه اینقدر بابت اینکارت پشیمون میشی که چرا کوتاه اومدی تازه اگه تو تالار دختر عمه و دختر عموش کرم نپوشیده باشن

بعدشم بخداوندی خدا من اگه جای شما بودم بابت این لوس بازیاش باهاش قطع رابطه میکردم

بخدا مردم‌چه شانسی دارن والا هیچکی مارو پشم خودشم حساب نکرد بعضی عروسا نیومده رئیس میشن

ناراحت نشو اما مشخصه داری ریز ریز حسادت میکنی به زنداداش بیچاره ات.. اینهمه رنگ چرا حالا کرم؟؟؟‌

میکاپ کار هم‌حالا مگه قحطه که اینطوری میکنی؟

فقط 4 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به عروس دومادی که وارد خانواده تون میشن رو ندین فداکار نشین ، حد نگه دارین تا احترام تون حفظ بشه ابهت خانواده له نشه

کی گفته همه باید به ساز و دستور عروس و داماد برقصن

کاری که عرف و درسته انجام بده ، وقتی جوری رفتار می کردی که طرف فکر میکنه ملکه انگلستانه به اینجا میکشه 

ناراحت نشو اما مشخصه داری ریز ریز حسادت میکنی به زنداداش بیچاره ات.. اینهمه رنگ چرا حالا کرم؟؟؟‌ می ...

اخه ب چیش حسادت کنم بخدا بیخود قضاوت نکن،من برا عروسی دختر داییمم کرم پوشیدم هیچ کس هیچی نگفت ،نه از لحاظ طبقه اجتماعی نه مای نه ظاهر هیچیمون اصلا قابل مقایسه نیس ک من بخام ب اون حسادت کنم 

چند ماهه طلا خریدم اصلا ننداختم ک خانم نبینه دوباره بره داداشم اذیت کنه 

هر چی میخرم نشون نمیدم ک حسودیش نشه باز از تک و تا نمیوفته 

شما ب من میگی حسادت می کنم؟

چرا باید خودمو با دختر ۲۳ساله مقایسه کنم؟