2737
2739
عنوان

بیاین بگین چیکار کنم؟؟؟

91 بازدید | 10 پست

من شنبه شب حدود ساعت ۸:۳۰/۹ شب از مجتمع خلیج‌فارس (شهرک صدرا) تا داخل شهر شیراز باید برم…. 

به نظرتون اسنپ بگیرم امن تره یا تاکسی های در همونجا؟

بعد وقتی نشستم تو ماشین مسیریاب صوتی روشن کنم؟(ویز یا بلد) که فکر نکنه نمیدونم داره کجا میره…

چون قبلا سوار اسنپ شدم راننده منو برد یه مسیر پرت کلی ترسیدم بعدش یهو گفت مسبریابم خراب بوده و الان خیلی میترسم تنها سوار بشم…

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم خانمای سایت، توی اسنپ نشستین راننده گفت لغو سفر بزن کمیسیون ندم و اینا دلتون نسوزه اینکا ...

درسته

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖
2728

حقیقتا اسنپ امن تره 

تاکسی هم اگه بود فقط اون زردا شخصی قابل اعتماد نیست

با نام و یاد خدا رها میشم از همه چیز فقط برای تو تلاش میکنم فقط برای تو میخوابم و میخورم و رژیم میگیرم و ورزش میکنم و زندگی میکنم برای تو...❤ دلم میخواد بفهمم شمس و جلال الدین محمد چه چیزی فهمیدن که اینطور برات زندگی کردن خدا❤ 
2740
حقیقتا اسنپ امن تره  تاکسی هم اگه بود فقط اون زردا شخصی قابل اعتماد نیست

اره شخصی که اصلا 

ظاهرا تاکسیای همونجا که میگی محلی و اشنا هسن و مطمئنه

میتونی زودتر بری سر قرار و اونجا معطل بمونی تا خیالت راحت باشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم