2737
2734
عنوان

من خیلییی عذاب وجدان دارم

421 بازدید | 40 پست

من سه ساله درگیر پروسه کنکورم الان فارغ‌التحصیلم ولی کنکور میدم امسالم من ی تایمی ب بعد خیلی گوشه گیر و منزوی شدم خیلی تنها شدم خیلی بهم سخت گذشت به هرکاری دست زدم با پسرا حرف بزنم خودکشی کنم بخوابم خودزنی کنم اصلا نگم براتون چقدر بد بود این دوران مدرسمون ی روانشناس اورد منو اولین نفر فرستادن پیشش از بس حالم داغون بود بعد از چند جلسه منو ارجاع داد ب روانپزشک شرایط من خیلی سخت بود مامانم همش میگفت مگع تو میری چی میگی ک اینا گفتن بری دکتر مگه چته مگع چیکارته اون روزا با تموم خراب بودنش گذشت و من دارو درمانی داشتن اون مدت تا همین تیر ۴۰۲ 

ماه رمضون نمیخواستم روزه هام باطل بشع بخاطر کنکور روزمو میگرفتم ازنور شب تا صب بیدار بودم یک ماه ب عمین منوال گذشت الان هرکاری میکنم هر ترفندی رو خودم میرم نمیتونم خوابمو درست کنم مامانم میگ اینا اثرات اون داروهاست ک مغزتو پوچ کرده خواب ب چشمات نمیاد اینقدر از صب گفته ک حس عذاب وحدان داره خفم میکنه حالا نمیتونم بگم نه بخاطر شب بیداریای ماه پیشع چون گارد میگیره میگ دیدی دیدی مادر پدرت میگفتن دکتر و روانشناس و اینا ب درد نمیخوره حالا بکش حالا بخور دکتر چیع روانشناس چیه روانشناس نمازته نمازتو بخون روانی نمیشی شمارو ب هر دین و مذهبی ک هستین( اگ اومدین الان هیت بدین نظر ندین ک بدم نیاد همه چیو تو نماز میبنن و اینا اگ میخواین الان شماهم ته دلمو خالی کنید نظر ندین) فقط دلم سنگین شده بود ک کاش من سال کنکور میمیردم الان این همه حرف نمیشنیدم

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
واااا چرا ایقد به هم ریخته ای اصل مشکلت چیه اینا حاشیه اس  شکست عشقی خو ردی تو موردی ناکام بود ...

نمیدونم چع مرگم شد...من بچگی بشدت سختی گذروندم اون موقع تا همین یکی دوسال پیش ب هیچکس هیچی نگفتم و این فشار درسام روم افتاد دیگ نتونستم کنار بیام با خودم ازونور هرچی تلاش میکردم تیرم میخورد ب سنگ روش مطالعمو عوض کردم ساعتشو بالا بردم مشاورمو عوض کردم هرررکاری کردم نشد امسالم مثع سال پیش منتهی امسال دیگ من با همین ادمای نینی سایتم فقط وگرنه یک هزار تومنی گفتم برام خرج نکنن بماند ک چقدر سر همین خرجایی ک کردن باز من فشار روم بیشتر شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگ الان تاپیک شوهرم منو زد و مادر شوهرم اومد غذا خورد تف کرد این چیزا بود همه پربازدیدش میکردن 

حالا الان ک فقط ب دو سه نفر نیاز دارم یکم باهام حرف بزنن هیچکی هیچی نمیگ

2731
نمیدونم چع مرگم شد...من بچگی بشدت سختی گذروندم اون موقع تا همین یکی دوسال پیش ب هیچکس هیچی نگفتم و ا ...

اینارو نگو اینا حاشیه اس عزیزم 

فکرت درگیر کسی هست که اینارو باعث میشه همین

نگران نباش عزیزم بخاطر داروهات نیس بخاطر بیخوابی اون یک ماهه  زیاد برو زیر نور خورشید کافیین ک ...

نمیدونید چقدر خوشحالم کردین اینو بهم گفتین در حدی چشمام پر از اشک شد:) 

من عصر ک میشه دیگ از ۱۲ظهر بیهوش میشم تا ۵بعد از ظهر حتی اومدن منو بلند گردن راه بردن اب ریختن روم نتونستم بیدار بشم دیروز اومدم حتی با وجود خستگی زیاد نخوابیدم ک شب راحت بخوابم ساعت ۱۰شب دیگ نفهمیدم چطوری خوابم برد ساعت ۱۲شب دوباره بلند شدم تا الان نخوابیدم الانم باید درس بخونم

دخترای تو سن شما همینن تنها مشکلشون هم شکست عشقیه یا تو این مایه ها 

که روزندگیشون و کارهای عادی روزانشونم اثر میذاره

یکی بوده تو زندگیت که به دلایلی رفته الان تو تمام مشکلاتت بخاطر همین موضوعه

2740
اینارو نگو اینا حاشیه اس عزیزم  فکرت درگیر کسی هست که اینارو باعث میشه همین

هیچوقت با زدن یا خوندن تاپیکی اشک نریختم اما انگار الان شماهایی ک جوابمو میدین میفهمین چ مرگمه 

من یک هفتس کات کردم 

هفته دیگم کنکور دارم 

خیلی خودمو با درس سرگرم میکنم خیلی غرق میکنم خودمو اما هیچی:)

سال پیش همش میگفتم من اصلااا نمیمونم پشت کنکور تموممم زندگی و ادما و دنیا و خدا و همه دست هم دادن من موندم پشت کنکور امسال فقط میگم خدایا من نه پزشکی میخوام نه پرستاری میخوام من فقط ی رشته قبول شم خسته شدم دیدی امسال چقدر حرف شمبدم و صبوری کردم من جواب صبوریمو میخوام😭

نمیدونید چقدر خوشحالم کردین اینو بهم گفتین در حدی چشمام پر از اشک شد:)  من عصر ک میشه دیگ از ۱ ...

درستو بخون 

سعی کن بهت نور افتاب زیاد بخوره

اب زیاد بخور

سعی کن راه بری 

تنظیم میشه نگران نباش

کاری به نماز و روزه و مشاور و قرص ودارو نداره فکر وذهنتو که مدیریت کنی مث یه ادم عادی میشی تمااااام

چیزی ک تو این سه سال براش صگ دو زدم:) 

اما نمیدونم چیشد ک وارد رابطه شدم خیلی یهویی بود من ک داشتم زندگیمو میکردم درسمو میخوندم تلاشمو میکردم از کجا سرو کلش پیدا شد

دخترای تو سن شما همینن تنها مشکلشون هم شکست عشقیه یا تو این مایه ها  که روزندگیشون و کارهای عا ...

اینارو از کجا میدونید من تاپیکی راجع بهش نزدم 

راجع بهش تو تاپیکایی ک تو این موارد بود صحبت کرده بودم ولی فقط مکالمه بین منو اون طرف بود

هیچوقت با زدن یا خوندن تاپیکی اشک نریختم اما انگار الان شماهایی ک جوابمو میدین میفهمین چ مرگمه  ...

یه دانش اموز داشتیم تو مدرسه اصلا حال خوبی نداشت اینقدم مشاوره براش اوردن یکی میگفت باباش معتاده یکی میگف وضع مالیشون خوب نیس و.... من گفتم بخدا یه دخترنوجوون با اینا افسرده نمیشه بی انگیزه نمیشه مطمئنم مسئله عشقیه بعد رفتم باهاش صحبت کردم حدسم درست بود

منظورم اینه که دخترای توسن شما هنوز مشکلات زندگیو نچشیدن که بخوان برا اینا افسرده بشن اولین گزینه همین کات یا شکست عشقیه و تنها کسی هم که میتونه کمکت کنه نه مشاوره نه مادر پدره نه.. فقط خودتی که عزم راسخی پیدا کنی دیگه بهش فکر نکنی