2737
2734

سلام خدمت همه عزیزان من یک مردم بارها دیدم که زنها به همسرانشان احترام نمی‌ ذارند وحالت تحقیرانه با همسرانشون صحبت میکنند باور کنید شاید مرد در اون لحظات بخاطر حفظ آبرو چیزی نگه ولی مطمئن باشید اون علاقه ای که قبل داشته کم میشه وبا ادامه اون کم و کمتر میشه کافیه زن به همسرش احترام بذاره ببینید مرد چه کارهای که نمیکنه اینکه طرف پررو میشه اینها رو باید ریخت سطل زباله بذارید بیرون تا شهرداری ببره ،یبار امتحان کنید معجزش وتو زندگیتون ببینید 

👍👍👍

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نصیحت یا تجربه دیگه ای هم اگه دارید لطف کنید بگید بهمون بهمون 

مادر بزرگم آلزایمر گرفت:) یه روز عکس عروسی خودشو روی دیوار دید گفت این کیه آرش منو بغل کرده 🥲 مادر بزرگم خودشو فراموش کرده ولی پدر بزرگم نه  عشق همینه آدم خودشو فراموش می کنه ولی عشق شو نههه🖤🖤🖤🥀لیلی که شدی حرف مرا می فهمی 🖤 مجنون تموم غصه ها نامرده 🥀                             کاربر قدیمی هستم😜 خدااااا میشه من و عشقم به آرزو های قشنگ مون برسونی🤲❤
2740

خب چرا اول مرداد احترام نزارن،تا احترام بیشتر ببینن؟ جمع کنین این حرفارو بریزین سطل اشغال شهرداری

انسانیت که وجود داشته باشه زن و مرد به طرف مقابل احترام میزارن ،نباشه نمیزارن،چیزی جز این نیس

زن ها خدای احساس هستن اگه بی محلی دیدید یا نسبت بهتون بی اهمیت بودن بدونید فاتحه اون زندگی و رابطه خونده شده و فقط بخاطر اینکه نمیتونن جدا شن دارن تحملتون میکنن

هیچ زنی تا کارد به استخونش نرسه سرد نمیشه

این برای من ثابت شده

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
خب چرا اول مرداد احترام نزارن،تا احترام بیشتر ببینن؟ جمع کنین این حرفارو بریزین سطل اشغال شهرداری ا ...

نظر شما قابل احترام روی سخنم بیشتر با کسانی هست که مرد به زنش احترام می‌ذاره ولی همسرش اون احترام لازم نمی‌ذاره حتی بنظر من روی مردی که به زنش هم احترام نمی‌ذاره تاثیر گذاره  ،البته همیشه استثنا وجود داره که اون برمیگرده به مشکلات درونی شخص ،البته جسارت نباشه برای یه مدت این روش انجام بدید اگه نتیجه نگرفتید این ایده رو بندازید سطل آشغال😊

زن ها خدای احساس هستن اگه بی محلی دیدید یا نسبت بهتون بی اهمیت بودن بدونید فاتحه اون زندگی و رابطه خ ...

بقول فرمایش شما او خانمی که کارد به استخونش رسیده وبسختی داره زندگی رو تحمل می‌کنه یه مدت هم رنج وسختی احترام به همسر تجربه کنه ببینه وضع بهتر میشه یا نه که بنظر من مطمئن باشید از وضع قبلیش زندگیش بهتر میشه میدونی خانمی که تو این وضعیت هست و داره فقط گذاران زندگی می‌کنه مردش چکار می‌کنه متاسفانه کاری می‌کنه که باز میگم متاسفانه کاری می‌کنه که اون کارد ،استخون رو هم خراش میده ومیره دنبال رابطه با دیگران که همین حالت هم ممکن برای همسرش هم پیش بیاد وبرای جبران کمبود محبتش با مرد های غریبه رابطه برقرار کنه که اون موقع هست که باید فاتحه زندگی رو خوند ومظلوم بچه های او خانواده😔