2737
2734
عنوان

۴۰روزه گوشت نخوردم اماهنوزنمردم

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 57 پست
فکر کردم میخوای گیاه خوار بشی😂

نه بابا

قبل ماه رمضان بدم اومدودیگه نتونستم بخورم

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!
چون میگن ویتامین ب6 گوشت تاثیر مستقیم داره روی هورمون ها و اعصاب واسه همین پرسیدم خیلی خوبه ادم بتون ...

خدایی گفتی متوجه شدم توی این۴۰روزچقدرررررآرومترشدم😁😂🤣🤣

گفتم جاریم کلاخانوادگی نمیخورن وکم خونی ندارن وهمه شونم آرووووووم آرومن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🤭🤭😅😅

کلامدل دندوناشونم عین همه وکمی بابقیه فرق داره😁😂🤣🤣

بهشون میگم شماهابایدشیروپلنگ میشدیدآدم شدید😁😂

دیروزجاتون خالی زرشک پلوبامرغ درست کردم فقط کمی آب مرغ تونستم بخورم هرکارکردم بدم میومد

منم از گوشت بدم میاد البته ازبچگی تو خورشتا گوشت مرغو قرمز ریش ریش میکنن ک من متوجه نشم 

فقط ماهیومیگو میتونم مدل عادی بخورم

کابری سوم 😒حتی نمیدونم سر چی تعلیقم کردی نینی یار
2731
منم از وقتی یادم میاد گوشت و مرغ و ماهی نخوردم ،ولی خب هیچیم نشده ،کمبود اهن رو اطرافیانم که گوشت می ...

واقعاااا!پس من فقط آهن و فریتین دارم دکتر میگه گوشت بیشتر بخور.چه مکملی میخورید؟

خدایی گفتی متوجه شدم توی این۴۰روزچقدرررررآرومترشدم😁😂🤣🤣 گفتم جاریم کلاخانوادگی نمیخورن وکم خونی ...

پس جاریتون چی میخوره کم خونی نداره؟من کم خونی شدید دارم دکتر میگه مصرف گوشت قرمز باید بیشتر بشه.

اگه مکمل میخورن لطفا بگید چه مکملی!

2740
کلامدل دندوناشونم عین همه وکمی بابقیه فرق داره😁😂🤣🤣 بهشون میگم شماهابایدشیروپلنگ میشدیدآدم شد ...

عزیزم🤭😅😅😅😅

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
منم از گوشت بدم میاد البته ازبچگی تو خورشتا گوشت مرغو قرمز ریش ریش میکنن ک من متوجه نشم  فقط م ...

من عاشق ماهی ومیگوبودم

ولی ازاوناهم بدم اومده

پس جاریتون چی میخوره کم خونی نداره؟من کم خونی شدید دارم دکتر میگه مصرف گوشت قرمز باید بیشتر بشه. اگ ...

من۱ساله مصرف گوشتم روکم کرده بودم،جدیداکلابدم اومده

بعدچکاپ دادم گفتن کم خونی وفقرآهن نداری

گوشت ومرغ خیلی کم میخورم چون بعد خوردنش احساس سنگینی میکنم  اما گیاه‌خوار نیستم غذایی هم که توش ...

۲هفته پیش واسه خودم قیمه درست کردم باسویا😁😂🤣🤣

کل قابلمه روخوردم

گوشت توی غذاباشه بدم نمیادولی خودگوشتش رودوست ندارم

منم همینطور    قیمه با قارچ هم عالی میشه

آره بپزم بخورم

دندونام احساس ضعف زیادی میکنم جدیدا