2733
2734
عنوان

شرایط طلاق کدومو قبول کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 929 بازدید | 69 پست

خونه مشترک رو برو هر چی باشه دستور خداست توی قران که شاید فرجی بشه و برگردین به زندگی

زندگیتون شاد باشه انشاالله

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اصلا این نشدنی هس نمیشه که شب به شب بیاد بگه بابایی من پیشتم... تا کی و چندسال میخاد اینکارو بکنه؟& ...

اون اصرار به طلاق داره هی میگه فردا بریم امضا کنیم تا منو میبینه فقط همینو‌میگه که کی بریم امضا کنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوب بچه من فقط ماهی ۳ تومن پول گفتار درمانیشه حالا دوا دکتراش بماند یعنی فرقی نداره؟؟

خب اینارو حتما قید کنید . حتی با نسخه پزشک و هزینه های پرداختی . اونجوری قابل قبوله . انشالله ک به طلاق نکشه . خدا کمکتون کنه

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
چی بگم‌یعنی عمل میکنه به قولش ؟ اگه خونه نگیره بگه خانوم‌به من چه چی

اگه مرد نباشه هر لحظه هر چیزی میتونه بگه

ولی شما بگو خونه مشترك به خاطر فقط بچم

شايدم داره امتحانت ميكنه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
2740

قبلا هم‌گفتم ادم گند اخلاقیه بهو‌قاطی میکنه 

یه دفعه دیگه هم بچه فقط ۶ ماهش بود‌دادخواست طلاق داد اونموقع بخاطر این بود که مادر خواهرش بهش فشار اوردن مه اینکارو بکنه که منو بچزونن ولی من تو شرایطی بودم که هم بچه ۶ ماهه داشتم که کلی مشکلات داشت و هم اینکه یه بچه ۴ ماهه تو شکمم مرد و تازه کورتاژ کردن خلاصه خیلی شرایط روحیم داغون بود اینم میگفت طلاق 

تا به الان که سر اینکه چرا تو اینستا فالور اقا داشتم و اینکه دو نفرشون استوری تولمو گذاشتم اومدن تبریک همین 

خداشاهده هیچ چیزی نبوده اما میگه تو اینکارو‌کردی یعنی خیانت 😭😭 و زندگیمو تباه کرده

بنظرم اینکه با التماسو سرکوفت بخواد اینکارو کنه اصلا جالب نیست و او بچه تو این شرایط ک بفهمه ساختگیه ...

خدا کنه بچه بپذیره این شرایطو خیلیا میگن فکر کن پدرش مرده بچه رو‌میخوای چکار کنی یجوری قانعش کن

امتحان چی عاخه

ببينه دلت با زندگيه يا خوشي زده زير دلت

😞😞☹️

شرایط شما خیلی سخته، ببین هیچ پدر و مادری راضی نمیشند که چه پسرشون چه دخترشون از تنها فرزندشون دور باشه الان پدر و مادر شما هم اگه بدونند قرار تو اینده بچه رو نبینه و هی هر روز کارت گریه و زاری باشه اصلا دلشون نمیاد از بچه ی خودت دور باشی اینم یادت نره بچه الان بهت نیاز داره نه تو 10 سالگی و......  یه کم صبوری کن کنار بچه ت باش میدونم قوی نیستی میدونم قرار کلی سختی بکشی ولی حداقل میدونی قرار نیست شب و روزت بشه گریه به خاطر ندیدن بچه و اینکه چرا کنارش نبودی بشه تا اخر عمرت عذاب وجدان فقط اینو می تونم بگم بچه ها زود بزرگ میشند ولی گذشته شون رو هیچ وقت فراموش نمی کنند که کی کنارشون نبوده 

خب اینارو حتما قید کنید . حتی با نسخه پزشک و هزینه های پرداختی . اونجوری قابل قبوله . انشالله ک به ط ...

اره اگه نیاز به قید کردن باشه این بچه کاردرمانی هم نیازه اونجوری میشه ماهی ۶ تومن هزینه کلاساش حالا پوشاک و دوا درمون بماند

خدا کنه بچه بپذیره این شرایطو خیلیا میگن فکر کن پدرش مرده بچه رو‌میخوای چکار کنی یجوری قانعش کن

بچه میپذیره عزیزم و اینکه تو حضور بچه خدایی نکرده ی کلمه ی بی ربط بلانسبت بشما بگی میدونید اون بچه چ اسیبی میبینه و چقدر زود از شرایط منزل زده میشه ولی دیدن پدرش هفته ای یکباررو خیلی زود بهش عادت میکنه