2737
2739
عنوان

میشه از تجربیات نامزدیتون بگید؟

191 بازدید | 9 پست

از باید و نباید ها 

سیاست 

نوع رفتار با نامزد

(نامزدی قبل عقد منظورمه) 

دنبال ارتقا شخصیتم هستم نینی سایت خیلی کمکم کرد.شاید هم از تاپیک های قدیمی لایکتون کردم وقتی لایک میزنم براتون صلوات میفرستم . 🌹.               یعنی روزی میرسه که اونی شده باشم که ایده المه؟ 1401/4/19

خودت باش ادا درنیار شما نباید برای رضایت دیگران خودتو تو مضیقه قرار بدی 

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی ماه نامزد بودم ۲۴یی تلفنی حرف میزدیم از صبح تا شب ...کلی هم برام ذوق داشت برعکس الان 

به نظرت چرا الان ذوق نداره؟ 

دنبال ارتقا شخصیتم هستم نینی سایت خیلی کمکم کرد.شاید هم از تاپیک های قدیمی لایکتون کردم وقتی لایک میزنم براتون صلوات میفرستم . 🌹.               یعنی روزی میرسه که اونی شده باشم که ایده المه؟ 1401/4/19
2731
2740
قبلا هی میگفت بیا بینمت الان نمیاد ببینتم عقدم ... خ کمتر شده 

بگرد دنبال دلیلش. ببین مثلا خیلی دم دستش بودی یعنی وابستگی زیادی بهش داری یا نه؟ چون مردا اینجورین که هرچی بیشتر وابسته‌شون باشی دورتر میشن

از الان شخصیت کاریزمایی خودتو حفظ کن همین جوری برو جلو اگه واقعا تصمیمت بانو شدنه؟ بدان شما یه پله الان به جلو رفتی از هرحیث از لحاظ سنی وعقلی و شخصیتی و زندگی کردن ..یادبگیر خوب حرف زدن رو و خوب رفتار کرد رو و چگونه اداره کردن خونه و شوهر و در اینده مدیریت کل خونه شدن...با ارزوی موفقیت