2733
2734

بسم الله الرّحمن الرّحیم 🌈🌈

چله زیارت عاشورا😍😍

بعد از ازدواج فهمیدم،امین قبل از خواستگاری به حرم حضرت معصومه (سلام الله)رفته بود.

آنجا گفته بود:🍃🍃

«خدایا، تو می‌دانی که حیا و عفت دختر برای من خیلی مهم است. کسی را می‌خواهم که این ملاک‌ها را داشته باشد...»❤️

بعد رو به حضرت معصومه (سلام الله) ادامه داده بود«خانم؛ هر کس این مشخصات را دارد نشانه‌ای داشته باشد و آن هم اینکه اسم او هم نام مادرت حضرت زهرا (سلام الله) باشد.»🌈🌈

امین می‌گفت «هیچ وقت اینطور دعا نکرده بودم، اما نمی‌دانم چرا قبل خواستگاری شما، ناخودآگاه چنین درخواستی کردم!» 😍😍

مادرش که موضوع مرا با امین مطرح کرد، فوراً اسم مرا پرسیده بود.

تا نام زهرا را شنید، گفته بود موافقم!💖

‌به خواستگاری برویم!

می‌گفت «با حضرت معصومه معامله کرده‌ام.🥰

من هم قبل ازدواج، هر خواستگاری می‌‌آمد به دلم نمی‌نشست!

برایم اعتقاد و ایمان همسر آینده‌ام خیلی مهم بود❤️

دلم می‌‌خواست ایمانش واقعی باشد نه ظاهر و حرف... 

می‌دانستم مؤمن واقعی برای زن و زندگی ارزش قائل است.😍😍

شنیده بودم چله زیارت عاشورا خیلی حاجت می‌دهد این چله را آیت‌الله حق‌شناس فرموده بودند با صد لعن و صد سلام!!!!!🌱🌱

کار سختی بود اما ‌به نظرم ازدواج موضوع بسیار مهمی بود که ارزش داشت برای رسیدن به بهترین‌ها، سختی بکشم. 😍😍

آن‌هم برای من که همیشه دوست داشتم از هر چیز بهترین آن را داشته باشم...

چهل روز را به نیت همسر معتقد و با ایمان خواندم. 4-3 روز بعد از اتمام چله، خواب شهیدی را دیدم.✨️✨️

چهره‌اش را به خاطر ندارم اما یادم هست که لباس سبز به تن داشت و روی سنگ مزار خودش نشسته بود.🍃🍃

دیدم همه مردم به سر مزار او می‌روند و حاجت می‌خواهند اما به جز من هیچ‌کس او را نمی بیند که او روی مزار نشسته... 

شهید یک تسبیح سبز به من داد و گفت حاجتت را گرفتی!!!!!❤️🍃😍

هیچ‌کس از چله من خبر نداشت....✨️

به فاصله چند روز بعد از آن خواب امین به خواستگاری‌ام آمد، شاید یک هفته از چله عاشورا گذشته بود.😍😍

امین در نگاه بیرونی یک فرد سرسخت و مغرور بود و در خانه بسیار مهربان و دلگرم خانه🏡 و گاهی می گفت: مرد واقعی باید بیرون از خانه شیر باشد و در خانه موش باشد😅 برایش احترام بسیار زیادی قائل بودم🌈

زمانی که به خانه مادرم می‌رفتیم، عادت کرده بودم پایین پایش کنار مبل می نشستم. هرچه می‌گفت: بیا بالا کنارم بنشین من راحت نیستم😄

می‌گفتم: من اینطور راحت‌ترم. دستم را روی زانوهایت می‌‌گذارم و می‌نشینم.  می‌گفت: یادت باشد دود اگر بالا نشیند کسر شأن شعله نیست😍😍😍

و......

شهدا شرمنده ایم

همسر مهربان و عزیزم، ای دل آرام هستی من، ای زیباترین ترانه‌ی زندگی من، ای نازنین؛

از شما خواهش می‌کنم که باقی عمر گران‌قدر خود را به تحصیل علم و ادامه‌ی زیبای زندگی بپردازی. (من از شما راضی هستم)، زیبای من خدا نگهدارت باد

بنده حقیر امین کریمی چبنلو

14/6/1394🌈💚

🌧برای محبت با همسر علاوه بر سیاست های زنانه

که تو کانالای ایتا به نام های 

همسران موفق فاطمی

ایده های دلبری

ایده های همسرداری

زندگی عاشقانه 

همسران بهشتی 

و.....

سوره مزّمّل وطلاق هرشب

و خواندن نمازش 

برای محبت عالین علاوه بر اون برکات بسیار زیاد دیگه ای هم دارن😍😍

✔️سوره ی مبارکه ی نور هم اگه به طور مداوم خونده بشه یکی از اثار فوق العادش حفظ وبیمه کردن خانواده ونسل از گناه و انحراف جنسیه💚💚

به یاد چای عراقی❤️

السّلام علیک یا ابا عبدالله الحسین 🌈

السّلام علیک یا صاحب الزّمان🌧