2733
2734
عنوان

وااااای دیونه شدم

161 بازدید | 13 پست

امروز خواهر شوهرم اومد خونمون دوتا پسر کلاس چهار و شیشم داره منم ک تازه عروس رو مبلا وایمیستادن میخوابیدن

هعی صندلی میز ناهار خوری و اینور و اونور می‌کشیدن پتوهامو همه رو ریختن وسط یکی رو تشک پتو انداختن یه رو خودشون  

هعی خراب کاری میکردن مامانشونم اصن ب روی خودش نمیاورد منم ک از تو حرص میخوردم چیزی م نمیگفتم اگ م میگفتم با خوش رویی اصن ب روی خودشون نمیاوردن از ظهر تا الان سرپا بودم دیونه شدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم با بچه‌‌هام جایی میرم حس میکنم طرف بعدش همین حس تورو داره 😅 واسه همین خیلی کم جایی میرم مهمونی.. هرچند اینا بزرگ بود مخصوصا کلاس ششمی دیگه میفهمه نباید این کارا. رو کنه .

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2740
منم با بچه‌‌هام جایی میرم حس میکنم طرف بعدش همین حس تورو داره 😅 واسه همین خیلی کم جایی میرم مهمونی. ...

ارع خب مادر وظیفشه ک بچه شو کنترل کنه 

تا می‌دیدم خواهر شوهرم حواسش پرته میگفتم از رو مبل بیا پایین ب روی خودش نمیاورد 

😂😂😂 پس همونه انقد خرابکاری کردن. شوهرت می‌بود باز داییشونه دعوا کنه چیزی به دل نمیگیرن. 

ارع خواهرشوهرمم می‌دونه جهیزیه م نوعه و خیلی حساسم

اصن انگار ن انگار تازه خودش رو کوسن مبلام خوابیده بود. کوسنام رفتن تو 😕🤕

ارع خواهرشوهرمم می‌دونه جهیزیه م نوعه و خیلی حساسم اصن انگار ن انگار تازه خودش رو کوسن مبلام خوابید ...

میخواسته حرصت بده 😂. خواهر شوهر ای منم همین طورین با این تفاوت که مجردن حرص میدادن بعد میرفتن.