2733
2734
عنوان

این حرفا عادیه پیش خواهر شوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 104 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم‌میخواد صمیمی  باشم   ولی ‌ ن جوری  ک  ب خودشون  اجاره‌ بدن  ...

دوسال اول ازدواج قانونهات رو بساز در کنار احترام و محبت 

بعد دوسال صمیمیت میاد همراه با قانونایی که داری 

صمیمیت دیر نمیشه ولی اجترام ساختن اگه اولش شُل بگیری بعدش سخت ساخته میشه

ولی شرطش اینه که تحت هر شرایطی خودت قانوناتو رعایت کنی

مثلا من نمیتونستم به شوهرم بگم مسخره نکن بعد خودم مسخره کنم یا اگه کسی رو مشخره میکنه بخندم ولی خودم مسخره میشم ناراحت بشم

شوهر من متاسفانه میگم که خانوادشون شوخی و مسخره و اشتباه میگرفتن پدرشون همیشه بیشتر سوژه بود همه خانوادشون دیدن من واسه مسخره کردن نمیخندم باقی شوخی ها رو همراهی میکنم و بعد وقتی از مهمونی میومدیم بهش میگفتم خوبه من تو رو جلو داماد و عروس ایندمون مسخره کنم بچه هامم بهت بخندن اینجوری کم کم کم  شوهرمم شبیه خودم شد اونام بعد دوسال درست شدن 

2728

اون بنده خدا بی تجربه ست .ذوق هم داره  خیلی هم دوستت داره باهاش صحبت کن بهش بگو من خجالت میکشم  .با یکبار هم درست نشد دوباره تلاش کن یه رفتار یهو عوض نمیشه بعضی ها از خوشحالی زیاد میزنن جاده خاکی

اون بنده خدا بی تجربه ست .ذوق هم داره  خیلی هم دوستت داره باهاش صحبت کن بهش بگو من خجالت میکشم ...

حس میکنم   پسش خانوادش   جوگیر  میشه   همه چی میگع    همه چی    رو‌ حساب  خودش  همش  شوخیه

2740
بگوعزیزم از هر رفتار من ناراحتی ب خودم بگو دوست ندارم پشت سرم بگی چون ن تنها چیزی درست نمیشه من نارا ...

خب من یکاریو  هم  اشتباه   انجام  داده  باشم  نباید  خواهرشو‌ همراهی  کنه     خواهرش  گفت   دختر  فلانیه    نگاه  هیچی  بلد نیست   شوهرم   گفت‌    اره  هیچی‌ بلد نیست هیچچچ   بجای اینکه  خواهرشو‌  یجوری   قانع کنه  ک  عیب نداره   حتما   میدونه   بلده کارشو    منو  ببره   بالا     ولی نکرد  نگفت  

حرف شما صحیح ولی مادر من با. عروسمون خیلبییییییییی خوب بود اوایل هرچی برای من و خواهرم میگرفت واسه ع ...

وای من اصلا مادرشوهرمو دلسرد نکردم اتفاقا یه جا برم بازار بدونم یه چیز لازم داره حتما براش میخرم یا اگه بدونم یه لباسی و سبکی دوست داره و سخت گیرش میاد براش میخرم یا همیشه سالگرد عقدمون با تولد مادرشوهرم یکیه تولد میگیرم برای اون و سورپرایزش میکنم خودش میگه سالگرد عقدتونه برید تفریح و بهش میگم ما با شما بیشتر بهمون خوش میگذره

یا عید و مناسبتها میشه حتما خونه اونا میریم اول بعد خانواده خودم چون خانواده خودم پرجمعیتن همیشه میگم دور شما شلوغه

میدونه ام که همش از جانب منه چون دو تا پسر داره همیشه اوایل میگفت زندایی دختر داره از این کارا براش میکنن واسه من پسرا اصلا تو فکرشون نمیاد کههدیه بگیرن و ...

منظور من فقط و فقطاوایل عروسی وضع قانون بود برای شوهرش و اینکه طبق جوگیری با خانواده شوهرمون رفتار نکنیم اتفاقا نهایت احترام و محبت رو تو پیامام هی میگم همیشه

خب من یکاریو  هم  اشتباه   انجام  داده  باشم  نباید  خواهرشو‌ همر ...

خواهرش گف شما هیچی بلد نیسید ؟یا ی دختر دیگه رو گفتن ؟اگر یه دختر دیگه بود میگفتین ولش کنید غیلتش نشه ولی اگر شمارو گفتن 

والا چقدر نترسن من نمیتونم بگم بالا چشم عروسمون ابرو 

خواهرش گف شما هیچی بلد نیسید ؟یا ی دختر دیگه رو گفتن ؟اگر یه دختر دیگه بود میگفتین ولش کنید غیلتش نش ...

منو  گفت     با خنده  گفت  نگاه  تو دختر فلانیه‌ ها  ولی هیچی  بلد نیست‌    ب خیال خودش شوخی کرد

یعنی  دیگه پیش شما کسی  رو مسخره نمیکنن  درسته؟   فقط شوخی میکنن

اره دقیقا 

خودشون بین خودشون هنوزز همونطورن ولی فقط من و شوهرم و برادرشوهرم رعایت میکنیم جاریمم یه ساله اومده مثل خودشون بود ولی کم کم داره اونم درست میشه