2733
2734
عنوان

این حرفا عادیه پیش خواهر شوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان‌ دیگه  این حرفارو  نیمزنه؟  درست شد؟

تا حدود زیادی  بهتره   وقتی حرفی زد بگو ک ناراحت شدی بزار بفهمه ک ناراحت شدی ناراحتیت بروز بده با احترام بهش بگو ک مثلاً فلان رفتارت اصلاً در شان من نیست درست رفتار کن  گاهی من فکر میکنم با ی بچه نفهم ازدواج کردم ک هیچی حالیش نیست باید هی بهش یاد آوری کنم فلان رفتارت بده و ناراحت میکنه تا ب مغزش بره

2731
ببخشید موقعی  که بهت نیاز داره هم سرد باشی بازم براش مهم نیست؟

تا قبل نیازش   خیلی  خوبه‌  ناراحت باشم‌  از دلم در میاره   کلا بهتره    ولی  بعدش   کلا انگار  یجور دیگه  میشه  خوبه هاا  ولی مثل  قبلش نیست‌    اینجوری  حس کردم

مثلا یهو   میخندم   ادامو‌ در میاره     بازم ب شوخی  کلا  شوخی میکنیم ...

عزیزم داداش من اوایل ازدواج خیلیییییییییییییی اخترام زنشو داشت خیلییی ی مدت دیدم مثلا ی حالت چقولی گونه شوخی میکنه با احترام نه بتمرک اینا اگه بگه زنداداشم س طلاقش میکنه بعد من تعجب کردم چجوریه داداشم اینا رو میگه بعدا از نو حرفاش فهمیدیم عروسمون خ تو جمع خانوادش ب داداشم تیکه میندازه و خیلی اه و ناله میکنه و اجازه داده خواهراش ب داداشم تیکه بندازن و داداشم داره تلافی میکنه من خ ناراحتم چیزیم نمیتونم بگم شمام ببین باهاش جای شوخی نکردی ک ایشون بخواد تلافی کنه ؟؟؟

بهش بگو زن شوهر لباس همن باید عیب های همو جلو دیگران بپوشونن اصلا با بی احترامی سنگ رو سنگ بند نمیشه

2740
کلا  شوخه‌     نمیدونم  واقعه   حتی  ب شوخی  هم دوست ندارم&n ...

حتما تذکر بده حتما 

من خودم آدمی هستم واقعا خیلی راحت میگیرم و اصلا تا حالا با شوهرم یه دعوا سر این مسائل نداشتیم که بخوام بگم خیلی دعوا داریم اصلااااا تو ۷ سال زندگی یه بار دعوا نداشتیم

ولییییییییی میدونی راز این موضوع این بود که از اولش با هم قرار گذاشتیم احترام همدیگه رو حتی توی شوخی ها حفظ کنیم و شوخی با توهین رو تفکیک کردیم از هم

شوهر من اوایل شوخی و مسخره کردن رو اشتباه میگرفت شوخی هاش همش مسخره کردن بود کلا خانوادشون اینجوری بودن بلد نبودن

من اوایل به شوهرم تذکر دادم و گفتم مسخره کردن اصلا دوست ندارم  بعد چند بار که تذکر دادن شوهرمم مذهبیه آیه قرآن ویل لکل همزه لمزه رو به شوخی میگفتم بعد هر مسخره شدن ولی به شوخی هایی که شوخی بود میخندیدم

کم کم درست شد بعد یکسال

و یه نکته دیگه ای که من حس کردم با خوندن پیامت این بود که صمیمیت بین خودت و خواهرشوهرت رو توی تنهایی با شوهرت خیلی عنوان نکن مخصوصا اوایلش 

باهاش خوب باش احترام بذار ولی خیلی صمیمیت رو مخصوصا جلو شوهرت نشون نده احتمالا شوهرت دیده صمیمی هستی باهاشاینجور راحت باهات حرف زده

واقعا  ناراحت  شد😭   نمیدونم  چیکارش کتم دیگه‌       ی ...

مردا واقعا یادشون میره 

حداقل واسه من اینجوری بود که توی خلوت ها بهش میگفتم بیشتر یادش میموند و اثرگذار بود

وقتایی که خوبید و مثلا میرید پیاده روی یا قبل خوابیدن که صحبت میکنید بگی من فلان جا خیلی دلم گرفت بعد خواستتو بگی

با دعوا و ناراحتی واقعا باز یادشون میره

موقع رانندگی و کارایی که حداقل ۵۰درصد حواسشون نیستبگی اصلا نمیفهمن که یادشون بره

مردا واقعا یادشون میره  حداقل واسه من اینجوری بود که توی خلوت ها بهش میگفتم بیشتر یادش میموند ...

من هرچی  بگم  واسه  خودش‌  ی توجیح.   میاره‌  حضوری‌    

پیامک‌  بدم‌  بهتره     بعدش  به حرفام  فکر میکنه‌ 

حتما تذکر بده حتما  من خودم آدمی هستم واقعا خیلی راحت میگیرم و اصلا تا حالا با شوهرم یه دعوا س ...

آدم خوبیه    خواهر شوهرم      صمیمی  اونجوری   نیستیم      من ماهی   یبار   شاید ببینمش   همش‌     وقتایی هم  همو می‌بینیم   صحبت   عادی  میکنیم   ۳۵  سالشه   

موضوع به این مهمی رو لطفا تو پیام نگو باید حضوری بگی

حضروری  بگم   توجیح   میکنع   یجوری   با  خنده  شوخی  باز  میگذره   یادش  نمی مونه       پیامک  بهتره   بعدش   قشنگ ب حرفام   فکر میکنه   چندبار   میخوندشون

من هرچی  بگم  واسه  خودش‌  ی توجیح.   میاره‌  حضوری‌     &n ...

اره پیامم عالیه 

بعدش توجیح کرد بگو بهرحال من خیلی ناراحت شدم دیگه توجیحای بعدی رو جواب نده که حرفای قبلیت کمرنگ نشه و فراموش