2733
2739
عنوان

این حرفا عادیه پیش خواهر شوهر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1713 بازدید | 104 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

شوهرتون هنوز درک درستی از نقشای آدما نداره و توقع داره همون قدر که خودش با خواهرش راحته شما هم راحت باشین تو خلوتتون به شکلی که حس بدی ایجاد نکنه این مسئله رو تذکر بدید و البته صبور هم باشین چون زمان می‌بره تا براش جا بیفته.

و خدایی دارم که در این نزدیکی است.
واقعا  ناراحت  شد😭   نمیدونم  چیکارش کتم دیگه‌       ی ...

قاطع و جدی و محترمانه بهش بگید من از این حرف و از این حرفت واقعا ناراحت شدم اینا شوخی نیست توهینه و بی احترامی به من همسرت هست  لطفا این آخرین بارت باشه این چیزارو به من میگی چه در خلوتمون جه جلوی بقیه نزار اون حریم بینمون از بین بره

2740
میدونی   بعدش   حس کردم  خواهر  شوهرم   باهام  راحت تر شد   ...

به شوهرت بگو که چقدر ناراحت شدی و یه جور توجیهش کن که کارش اشتباه بود وگرنه هر جایی هر جور که بخاد باهات حرف میزنه از این به بعد خواهر شوهرت پرو میشه دیگه احترامی واست قائل نمیشه 

خیر رفتار شوهرت از روی جو زدگیه ناشی از دیدن خوانوادشه  این سری دیدیش بگو درسته ما باهم شوخی د ...

وقتی اینارو  بهم گفت‌  بعدش ناراحت   شدم خبب     واقعا   نمی‌ تونستم   دیگه بخندم     ولی   جلوی خواهر  شوهرم  ن نشوم ندادم  ناراحتیم    پیش  خودش     ناراحت  بودم    یهو  رفت  تو‌ سالن    با صدای  بلند گفت    نگاه    بُقِش‌ توهمه‌    انگار   برج‌ زهرمار‌    ولی من  نمیخواستم   اون بدونه   این جارر  زد🙂

[QUOTE=335794145]فردا مسائل اتاق خوابتونم با هر و کر جلو این و اون میگه انقدر بیشعوره[/QUOTE خیلی  بخواهراش  وابستس‌       حس میکنم    همه چیو  منو میگه‌    یهو انکار جو میگیرتش‌      بخدا خ شبحال  اونایی   ک از شوهرشون  از خانوادش‌ دوره     وابسته  نبست😭

2706