2733
2734

آنقدر که بهش فک میکنم و وسواس فکری پیدا کردم با خانواده همسر آدمای خوبین ولی واقعا دلم نمیخاد بمونم اینجا دلم میخاد دور شم ازشون دلم نمیخاد اینجا بچه دار شم شوهرمم یه مرد وابسته اس بهشون بهم گفته میخاد اینجا بمونه با این قیمت‌های سرسام آور مگه میشه خونه خرید مگر اینکه آدم مهاجرت کنه 

مطمئنم یه کوچه بالاتر اگه بخام بریم همه مخالفت میکنن وای به حال کشور دیگ انقد حالم بده خودمونم کلی مشکل حل نشده داریم 

اوف منم همینم آدمای خوبی ن ولی خودم راحت نیستم تو خونم هر جا برم انقد آروم میرم پایین تا صد تا کله بیرون نیومده و سین جین نکنن اینجا برای من درونگرا عذابه

وزن:۷۲.         هدف اول:رسیدن به وزن ۶۵                             💪

نا شکری نکن

حداقل بابت خودت و بچه هات و شوهرت خیالت راحته

ببین چقدر تاپیک میزنن که مرد یا زن همسایه فلان کرد

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زیاد سخت نگیر، خودت میگی آدمای خوبین.

بری دورتر باید با صدتا غریبه که معلوم نیست خل و چل هستن یا نه باید همسایه بشی 😄

انشااله که زودتر جور شه بری جای دیگه، ولی حساس نشو.

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2728

درد بی خونه ای نکشیدی و درد یه برج کرایه ندادن و اعتراض صاحبخونه نکشیدی تا الان ناشکری نکنی 

از اینکه خانواده ادم پشت ادمن من نمی فهمم چرا اینقدر باید ناشکری کنی وقتی خوبن 

خدایا خودت پشت و پناهم باش
2740

اگه از قبل با شوهرت تا نکردی و نگفتی تو شرایطتت واقعا نمیشه کاریش کرد مگر شوهرت کوتاه بیا  که محاله 

به نظرم حالا که میگی ادمای خوبین کنار بیا 

یکم راحتتر باش 

چاره ای نیست وقتی نمیشه درستش کرد برای اذیت نشدن فقط باید کنار بیای 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
چطوری ؟دعا خاصی داره ..برا حاجت ها دیگم هست 

تاجایی که میدونم برای خونه خریدن خیلی خیلی میگن به امام جواد متوسل شید درواقع امور مالی.حاجت های دیگ روش های مختلف هست بستگی داره چی به دلتون بیافته