2733
2739
عنوان

شوهرم بلاخره باور کرد 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1326 بازدید | 57 پست
در اینکه یک روزه دار وقتی روزه هست بهتره خیلی کارها انجام بده بحثی نیست.. اما ب غذا نخوردن و اب ننو ...

بله نیت رو خوب گفتید 

من ندیدم این دانشمندان از نیت بگن یا حداقل خودشون مسلمان بشن

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
شما از کجا فهمیدین نمازشو بجا نیاورده و فقط غذا و اب نخورده؟

من حرفی از نماز زدم؟ مگه نماز نخوندن مبطل روزه است اصلا؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونها رو خدا گفته روزه نگیرن..حَرَجی بر کسی ک واقعا توانایی روزه گرفتن نداره نیست..

منظورم اینه که نمیشه گفت هر چیزی تو دستورات دین هست قطعا مناسب همه هست اونم صرفا بخاطر یک مثال راجع به ارتباط روزه و مشکلات کبدی. باید وضعیت بدن هر شخصی جداگانه بررسی بشه

من حرفی از نماز زدم؟ مگه نماز نخوندن مبطل روزه است اصلا؟

من پستمو زود پاک کردم چون منظور شمارو اشتباه متوجه شدم 

پوزش میخوام🙏🏻

کامنت پایینیتون رو خوندم فهمیدم من برعکس برداشت کردم زود پستمو پاک کردم

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
2731
من پستمو زود پاک کردم چون منظور شمارو اشتباه متوجه شدم  پوزش میخوام🙏🏻 کامنت پایینیتون رو ...

❤️

❤️

❤️🙏🏻

🎈Makeup artist🎈                                                                   مَدرَک تًحصیْلی نٍشوْن میدِع کِع تُو تَحصیْل‌کًرده‌ایْ امّا اَبداً‌ ثابِت نِمیکٌنع کِع تٌو یِع آدًمِ فَهمیدٍه‌ایْ👌🏾.                                          ((ما مثل دومینو به هم ضربه میزنیم)).                                          مَنو خٌدا مْیبَرِع بالا تٌو نِمیْتونیْ مًنو زَمینْ بِزَنیْ بَندِهً‌ خْدا:):).                                   🙏🏻GOD is love❤️thanks GOD.                             مٌورٍدْ‌عَلاقٍع خٌودٍتْ‌باشْ👌🏾                                                                                           💍🧿🖇️𝒔𝒆𝒏𝒊 ö𝒍𝒖𝒏𝒄𝒆𝒚𝒆 𝒌𝒂𝒅𝒂𝒓 𝒔𝒆𝒗𝒆𝒄𝒆𝒈𝒊𝒎 𝒔𝒆𝒗𝒈𝒊𝒍𝒊𝒎😍                                
بله نیت رو خوب گفتید  من ندیدم این دانشمندان از نیت بگن یا حداقل خودشون مسلمان بشن

حرف استارتر این نیس ک اونا مسلمان هستن یا نیت مسلمان شدن دارن..

حرفش اینه ک این دانشمندان با علمی ک دارن تونستن حکمت و مزیت روزه گرفتن رو روشن کنن..

همه ی مردم دنیا مسلمان و مذهبی نیستن..این اکتشافات باعث میشه مردن بتونن حکمت واجبات دین رو بدونن..

ک اتفاقا نامسلمان بودنِ این دانشمندان یک پوئن مثبت هس ک میشه گف بدون هیچ گونه تعصب و ریا و  غل و غش از مزیتهای واجبات دینی ک بهشون هیچ منفعت یا ضرری نمیرسونه میگن.ک برای مردم قابل باورتره..

2740
منظورم اینه که نمیشه گفت هر چیزی تو دستورات دین هست قطعا مناسب همه هست اونم صرفا بخاطر یک مثال راجع ...

شما درست میگید..

قطعا بعضی دستورات دین برای یکسری افراد مضر هست و خدااین افراد رو کاملا لحاظ کرده و معاف دونسته و گفته حرجی بر اونها نیس..

روزه برای درمان سرطان هم مفیده، چون باعث میشه سلولهای مخرب به خودشون حمله کنند و از بین ببرن،من اینو تو کلیپ دیدم که یه پرفسور ژاپنی میگفت.

جالب اینکه روزه فقط برای دین اسلام نیست، قبل از اسلام در دینهای دیگه هم بوده

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩

فقط این نیست خاصیت روزه 

روزه باعث میشه که بعد مدت طولانی سلول های سرطانی توسط سلول های سالم خورده بشن ....

برا همینه حضرت علی میگه قبل از سیر شدن از غذا خوردن دست بکش ..

Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
بله نیت رو خوب گفتید  من ندیدم این دانشمندان از نیت بگن یا حداقل خودشون مسلمان بشن

و اینکه مسلمان شدن صرفا مستلزم یک نظریه و اکتشافی ک در تطابق با یکی از واجبات دین باشه نیست..

مسلمان شدن مسیر تحقیقاتی خیلی پیشرفته ای میطلبه..

و اینکه ما توقع داشته باشیم ک از پسِ هر اکتشافی ک احیانن با یکی از دستورات دینیمون یکی باشه،،فرد کاشف حتما مسلمان بشه ک سنگ رو سنگ بند نمیشه و هیچکس جرئت کشف نخاهد داشت..و علم سوا از دین هست

این اکتشافاتِ غیرمسلمانها صرفا یک پوئن مثبت برای مسلمانان هست ک هم از جانب اسلام دلیل داشته باشن..هم از جانب ادیان دیگه..

حرف من اینه پرهیز برای خیلی بیماری ها خوبه ولی روزه نیست روزه ظاهرش اب و غذا نخوردنه  ولی ای ...

البته که ما از نیت همسر ایشون خبر نداریم 

شاید ایشون با قصد قربت و نیت روزه، روزه می گرفتن 

ما امام حسین را داریم میان تمام نداشته هایمان💙✨                                 عشق جانم، امام زمانم...💚
الحمدلله  ولی عزیزم اون رژیم هست نه روزه  به غذا نخوردن و آب ننوشیدن نمیگن روزه

حالا اون ایمانش فویتر شده توچیکار داری گمراه کنی

خدا گفته روزه

مگه شما احکام تعیین می کنید 

نمیدونم رو چ حسابی خودت عالم همه چیز فرض میکنی

تو کوچه ماهم یکروز عروسی میشه  حالا می بینی چی میشه.  ولی اینروزا مهم بود بدونی کی میمونه پیشت 🥰😍