2733
2734
عنوان

مامانبزرگم گفت پس فردا ساعت 17 میمیره دور از جونش

| مشاهده متن کامل بحث + 5045 بازدید | 203 پست
الان این زمانی که گفت.فردا میشه؟ البته دوراز جونش.

ااره گفت پس فردا ک میشه فردا 

من حس میکنم خواب بوده همین ایشالا ک همینه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

وای چه قدر سخته خدایا دلم ریش شد یاد پدربزرگم افتادم هی می گفت امسال من تاسوعا میرم نیستم می گفتم کجا سکوت می کرد دقیقاً روز تاسوعا فوت کرد پنج شنبه هم بود.

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای چه قدر سخته خدایا دلم ریش شد یاد پدربزرگم افتادم هی می گفت امسال من تاسوعا میرم نیستم می گفتم کج ...

وای عزیزم خدا رحمتشون کنه

والا مادر بزرگ من حتی اگه ب گفته خودش طبق خوابی ک دیده، فردا نباشه

هممون میدونیم اخراشع............... 

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
ان شا الله که چیزی نمیشه.شاید به مرگ زیاد فکر میکنه.آره؟

ن همش خوابه 

اصلا نمیتونه حتی ب قاشق بگیره دستش

هزیون میگه همش

همش یادش میره مارو

دلم برای مامانم اتیش میگیره...... 

وای عزیزم خدا رحمتشون کنه والا مادر بزرگ من حتی اگه ب گفته خودش طبق خوابی ک دیده، فردا نباشه هممون ...

ممنون گلم،،خدا بیامرزه همه ی رفتگان رو.

دور از جونش انشالله که این جور نمی شه‌.

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
عمر دست خداست.هرچی خدا بخواد همون میشه.ان شا الله که اتفاق بدی نمیفته.

مرسی عزیزم ایشالا😔

ممنون گلم،،خدا بیامرزه همه ی رفتگان رو. دور از جونش انشالله که این جور نمی شه‌.

قربانتـ

ایشالا عزیزم 

مامانمو میبینم اصلا از بغض میمیرم نمیدونی چجوریه ک

عزیزم بگو ان شا الله.

چشم 

انشالله 

ان شا الله بگو.اون کلمه هایی که شما میگی معنیش عوض میشه.استغفرالله.معنی خوبی نداره.منظورم رو متوجه ش ...

این یکی هم اشتباهه؟ 

باشه عزیزم ممنونم که گفتی ❤🌺

ای وای 

مرسی عزیزم ❤❤

2706