2737
2734

من تا الان داشتم خودمو گول میزدم نمیخواستم واقعیتو قبول کنم

من هنوزم دوسش دارم

با اینکه چند ساله ندیدمش ولی روزی نبود بهش فکر نکنم 

امشب خیلی دلم گرفته 

من امشب فهمیدم هنوزم دوسش دارم 

امشب فهمیدم چقدر دلم براش تنگ شده 

کنترل زبان و آزار نرساندن به دیگران یکی از مهم ترین نشانه های بلوغ عقلی، روانی، و رشد شخصیت در انسان است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

امشب دلم ازش شکسته

داشتنش تاابد معجزه میخواد

ولی من تصمیم گرفتم تموم تلاشموکنم بهش برسم دیگه بقیش به خدا ربط داره که اونوبهم بده یان🥲💔

خودم تعلیق شدم این اکانتو باشماره دوستم درست کردم پس بعدا بخاطر تاپیکای من قضاوتش نکنید شاید اکشو پس گرف🥲
2728
دلتنگی دلیل خوبی برای برگشت نیست

اره برنمیگردم

خواستم باهاتون درد و دل کنم وگرنه میدونم بهم نمیرسیم 

کنترل زبان و آزار نرساندن به دیگران یکی از مهم ترین نشانه های بلوغ عقلی، روانی، و رشد شخصیت در انسان است

بله

از ۱۲سالگی یکیو دوس داشتم که فکر میکنم اونم منو دوس داشت

تا الان که ۲۳سالمه

۵سالم هست که ندیدمش

یه موقع هایی میرم اکانتشو چک میکنم

هیچکسم نتونستم جای اون ببینم با هیشکی نتونستم باشم

که دیدار تو ممکن نیست،حتی بر مزار من...🖤

بله ۳ساله گذشته اما کاری نمیتونم بکنم خودمو با شرایط وفق دادم ولی خب همیشه حسرتش باهامه

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔

اره.

علی من💔

ولنتاین بود.پسره با رلش قرار میزاره تو خیابون همدیگرو ببینن،وقتی دختره میا پسره به رلش یه عروسک کادو میده .دختره ناراحت میشه پرتش میکنه وسط خیابون.انتطار داشت براش حلقه گرفته باشه.پسره با عجله میره عروسک رو بیاره که ماشین میزنه بهش و میمیره.سر خاکش دختره گریه میکرد همزمان که گریه میکرد عروسک تو دستش رو فشار میده میبنه صدا میده پارش میکنه و میبنیه یه حلقه داخلشه و اونجاس که میگن گاهی وقتا خیلی زود دیر میشه🚶‍♂️🖤
2740
امشب دلم ازش شکسته داشتنش تاابد معجزه میخواد ولی من تصمیم گرفتم تموم تلاشموکنم بهش برسم دیگه بقیش ...

انشاالله که هر چی به صلاحته

برای من که نشد 

ولی امیدوارم شما دلتون خوش باشه

اره برنمیگردم خواستم باهاتون درد و دل کنم وگرنه میدونم بهم نمیرسیم 

من حس‌میکنم بیشتر دلتنگ خاطرات خوبمون هستیم

تا خود شخص 

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
سال ۸۷ عاشق هم شدیم هرگز به هم نرسیدیم و نمیرسیم تمام

😭سخته 

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔

هیچ وقت فکرشو نمیکردم که روزی برسه که عاشق بشم و بدتر از اون عاشق کسی که هیچ شانسی برای بودن باهاش نداشته باشم 

سخته ولی میگذره 

...مقن...                                                            یعنی آدمی که گوشه‌گیر و کم‌حرفه، آدمی که خسته‌ست و حوصله‌ی آدمای جدید رو نداره و زیاد اجتماعی نیست، ولی بقیه فکر میکنن که خودش رو می‌گیره و گوشت تلخ به نظر میاد.