2737
2734
عنوان

جاریم پدربزرگش فوت شده حالا تو همه برنامه های مجازی پروفایل گذاشته..

| مشاهده متن کامل بحث + 3187 بازدید | 119 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچم مریض میشد گریه میکردم ولی بقیه عوض اینکه بگن جلب توجه آرومم میکردند شخصیتتون خیلی حقیره حتمن ...

عزیزم باور کن ما هم آرومش میکردیم نمیرفتیم تو روش چیزی بگیم ولی شخصیت ما حقیر نیست شخصیت ما قوی و مستقل و یاد گرفتیم رو پای خودمون وایستیم بخاطر هر غم کوچیکی شیون نکنیم و از بقیه محبت گدایی نکنیم اتفاقا اونی ک انقد ضعیفه شخصیتش حقیره

2728
اکثر اوقات از شدت غم از این سوتی ها میدن . ی بنده خدایی مادرش فوت شده بود تو مراسم جیغ میزد حالا کی ...

واااااای شوهر عمه ام مرده بود

بعد عمه ام برا اینکه خودشو چوس کنه رفت تو قبر (البته یه روز قبل مراسم فقط یکی دو خانواده رفتیم گلزار ) موقعی که رفت راحت بود

موقعی که خواست بیاد بالا نه چاق بود

نتونست بالا بیاد گیر کرد🤣🤣🤣🤣

بمن گفت دستمو بگیر

گفتم کتفم درد می‌کنه

بعد ترسیده بود تو قبر بلند بلند صلوات می‌فرستاد🤣🤣🤣🤣🤣

2738
واااااای شوهر عمه ام مرده بود بعد عمه ام برا اینکه خودشو چوس کنه رفت تو قبر (البته یه روز قبل مراسم ...

ما یکی از فامیلامون شوهرش فوت کرده بوده خانومه جیغ میزد میگفت من واست بع بع میکنم برگرد 🤣🤣🤣

عمه من با عموم کاردو پنیر بودن همش نفرینش میکرد و اذیتش میکرد

یه دختترو دوس داشت عموم،عمه هه یکاری کرد دختره کات کرد باهاش رفت شوهر کرد.

عموم خودکشی کرد بعد این میمون رفت واسش خنچه عقد درست کرد گذاشت سرخاکش الانم هی پروفایلو استوری و پست میذاره و هی گل میخره میبره و سرویسمون کرده.

که دیدار تو ممکن نیست،حتی بر مزار من...🖤