2733
2739
عنوان

به نظرتون کدوم امن تره؟؟؟؟ترسیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 240 بازدید | 25 پست
شما در مورد امنیت سفر اسنپ میدونی؟ اگه فعال کنم چی میشه؟؟

والا نمیدونم عزیزم

ولی خب به نظرم اسنپ بهتره و تحت نظارت شرکته، مسیریاب رو برا یه دوست یا یکی از اعضای خانوادت بفرس ک بدونن کجا میری و پیگیرت باشن

کاربر قدیمیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

والا نمیدونم عزیزم ولی خب به نظرم اسنپ بهتره و تحت نظارت شرکته، مسیریاب رو برا یه دوست یا یکی از اع ...

اره همین کارو میکنم

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖
2731
با تاکسی بیسیم شهرتون برو..اسنپ هیچ امنیتی نداره

اخه تاکسی بدتره کلا به هیچ جا وصل خیست میگم اسنپ حداقل میتونم یه لوکیشن بفرستم یا اسم و پلاک طرف رو میدونم

مهربوني ميتونه اين دنيا رو قشنگ تر كنه🤗💖.                   بيايد هواي دل آدم ها رو داشته باشيم🤝💖
2740
تاکسی بیسیم شهردولتی هست.مثل ۱۳۳ مشهد

نمیدونم شیراز هم داره؟

شماره خاصی داره؟

اخه تاکسی بدتره کلا به هیچ جا وصل خیست میگم اسنپ حداقل میتونم یه لوکیشن بفرستم یا اسم و پلاک طرف رو ...

امنه نگران نباش نمیتونن کاری کنن حتی به خاطر اینکه بهشون امتیاز بدی به بهترین نحو ممکن تو رو میبره