2733
2739
عنوان

اگه مادرشوهرتون و خواهرشوهرتون اینو بگه باور میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 595 بازدید | 29 پست
بهتره خیلی روابط باهاشون حسنه نکنید خلاصه ،چون نیتشون در دراز مدت مشخص میشه 

ن دیگه کاریشون ندارم شوهرمم نداره

گفتم میخوای بری بیای ب من مربوط نیس خانوادتن 

ولی مثل سال پیش بشه بخدا میرم کم اوردم

اونا معتقدن کار جاریمه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛

نه بابا اینا همش چرت و پرته. تو دوران عقد خواهرشوهرم بلایی نمونده بود که سره من در نیاورده باشه . تا پای طلاق هم رفتیم . آخر سر مادرشوهرم گفت همه به رابطتون  حسودی میکنن چشمتون  زدن . گفتم کدوم رابطه ؟؟؟؟؟ از روز اول دختر شما انگار که من قتل  کردم ، یک روز خوش برای من نذاشته . باورت نمیشه . تا روزی که عروسی کنیم دست از سره من برنمیداشت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه بابا اینا همش چرت و پرته. تو دوران عقد خواهرشوهرم بلایی نمونده بود که سره من در نیاورده باشه . تا ...

وا چ مرگش بود خیر ندیده 

بعضیا شعور ندارن بفهمن وقتی یکی ازدواج میکنه انقد اذیت نکنن

خواهرشوهر منم تا من میرفتم بیرون مامانش ز میزد میگفت بیایید دلش گرفته داره گریه میکنه حوصلش سررفته

شوهر منم ابله بود خدایی میرفتیم 

ی بار گفتم ب جهنم ک گریه میکنه مگه من عروسک اونم ک باهام بازی کنه حوصلش سر نره؟ 

عوضیا نزاشتن ما یکم شاد باشیم یکم بفهمیم نامزدی رو

خاک توسرا

حالا فکر نکنی خواهرشوهرم بچه هستا 30 سالش بود دوتا بچه داشت 

بعد من شیش سالم بود داداشم زن گرفت ی بار یکی از این رفتارا رو نکردم

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
وا چ مرگش بود خیر ندیده  بعضیا شعور ندارن بفهمن وقتی یکی ازدواج میکنه انقد اذیت نکنن خواهرشوه ...

حالم واقعا از این رفتارا و بد جنس بازیاشون  بهم می‌خورد.  اما رفتم پیش مشاور ، اونم گفت یک مدت در دسترسشون  نباش درست میشه . خداروشکر بهتر شدن . تقریبا ۳ ماه رابطم رو کمرنگ کردم . خودشون دیگه فهمیدن که واقعا من اهل اون داستانا نیستم

2728
حالم واقعا از این رفتارا و بد جنس بازیاشون  بهم می‌خورد.  اما رفتم پیش مشاور ، اونم گفت یک ...

خداروشکر

چی بگم والا شعور خیلی مهمه

مثل سلامتی 

ن دیگه کاریشون ندارم شوهرمم نداره گفتم میخوای بری بیای ب من مربوط نیس خانوادتن  ولی مثل سال پ ...

بدبخت جاری !!!😁😁😁

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
بدبخت جاری !!!😁😁😁

همینن باور کن پشت سر منم میگن 

جاری من خیلی خوب نیس ولی اگه کاری باهام داشته باشه از حقارت خودشه من خیلی محترمم باهاش

2740
همینن باور کن پشت سر منم میگن  جاری من خیلی خوب نیس ولی اگه کاری باهام داشته باشه از حقارت خود ...

چی بگم ....خدا خودش هدایتشون کنه

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
مثلاً چیکار کردن

خیلی خیلی زیاده

پولمونو بالاکشیدن

پشتمون حرف در اوردن تو فامیل ولی خداروشکر فامیل میشناسن مارو

کلی ضربه روانی زدن

من چشممو وا میکردم مادرشوهر خونم بود هی اذیت میکرد کاراش

خیلی مفصله خیلی زیاد

چی بگم ....خدا خودش هدایتشون کنه

ههعی خدا

امیدوارم جوری سرگرم خودشون باشن سمت من نیان

بخدا این ی سال من اصلا نفهمیدم زندگیو 

بله جادو و دعا واقعیت داره  من کشیدم خیلی خستم هر کی بگه دروغه انشالله سرش بیاد

وای نگو خدانکنه

پول بالا کشیدن و خونت آمدن ربطی به جادو نداره

یکی دیگه مقصر بود ک اصلا هیچکار نمیتونست بکنه ولی از طریق اینا وارد شد

اینا هم عین چی بهش گوش دادن

بیشورا😒😒