2733
2734
عنوان

درمورد بچه 3سال و نیمه

187 بازدید | 11 پست

داداشم 3 سال و نیمه هست گوشی شخصی داره صبح تا شب دنبال کارتونو بازیه یعنی چشماشو باز میکنه گوشی تت شب به زور ازش میگیریم

بهش هم نمیدیم خودشو میزنه چکار کنیم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بفرستین ژیمناستیک و مهد و غیره سرش گرم شه تایمشو کمتر کنید وگرنه نمیتونسد دیگه کنترلش کنید حتی تو بزرگسالی

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2731

وای گوشی خیلی بده

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2740
بخدا هرچی بخواد میگیریم هفته پیش ماشین شارژی خرید دوباره دیروز یه عالمه خرید کلا داره ولی بازم گوشی. ...

خب بجا ندیدن بهش چون بعدها پرتوقع بار میاد تو فلش کارتون پر کن براش از تلوزیون نگاه کنه

جلوش گوشی دست نگیرین  خودتون   ک اونم هوس کنه 

خیلی بده مغزش کوچیک میشه  

میدونم شیطونه ولی چاره ای نیس  فوقش دو ساله دیگه شیطونی میکنه آخرش ک‌تموم میشه   شیطنت  

ببرش بیرون پارک  خونه بازی دیگه مجبوری   بهتر از گوشی بازی کردن و کارای غیر طبیعیه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خودشو میزنه

انقدر میزنه

ک خسته شه

مغز یه بچه

توانایی درک اون حجم از تصویر و اطلاعات رو نداره

هنگ میکنه

سر همینه میگن تا ۲ سالگی برا بچه کارتون نذارید برید یه گوشه

چون بچه اصلا ذهنش درک نمیکنه اون حجم از تصویرایی ک تغر میکنن و‌..

از طرفی

این قضیه گوشی و تبلت

توی گفتار هم مشکل به وجود میاره

خیلی از بچه هایی ک دیر به حرف میان

اولین چیزی ک دکتر میگه به مادر پدرشون

اینه ک تبلت و گوشی رو ازش بگیر