2737
2734
عنوان

چطوری حقمو بگیرم؟

57 بازدید | 3 پست

خانواده خیلی سمی دارم و ذات همشون خرابه و بخاطرشون همیشه زجر کشیدم.

پدرم مریضه کارت حقوقش رو خواهر بزرگترم تصرف کرده چون گاهی خرید خونه رو انجام میده و گاهی پدرمو میبره بیمارستان و هرچی بخاد واسه خودش میخره . درواقع داره درکنارش از حقوقش سواستفاده میکنه، خیلی هم قلدره و فک میکنه خیلی حالیشه و رییس بازی درمیاره و بی نهایت بددهن و بدذاته و باسیاسته ، البته زحمت اصلی کارای پدرمو برادرم انجام میده که اونم خیلی پول دوسته و بابامم همیشه هرچی پول داشت به اون میداد.

مادرمم حقوق بگیر هست و با کلی منت گاهی یک پولی بهم میده و مرتب میگه وظیفه من نیست برو از بابات بگیر، شاید بگید برو سرکار اما اولا کار خوب نیست که برم دوما چرا فقط بمن چیزی نمیرسه به بقیه بچه هاشون از وقتی یادمه کلی پول دادن بمن نه، یادمه یکبار داداشم به مادرم پیام داد که باز دوباره بابا واسم پول ریخته من گفتم ماهی فلان قدر نه هردقیقه دیگه نمیخام !

تو خرید خونه کمکش کردن براش ماشین خریدن، به خواهرم بهترین جهاز رو دادن کلی طلا و سکه  سرعروسی کادو دادن که آخرم با اون اخلاق گوهش طلاق گرفت برگشت و کلی خسارت زد بهمون.

واسه ازدواج من چون بچه آخر بودم سخت گیری میکردن و نزاشتن ازدواج کنم الانم که هیچ خواستگاری ندارم و میدونم تا آخر مجردم.

مثلن به خواهرم یخچال ۲۰۰ میلیونی جهاز دادن بااینکه شوهرش تحفه ای نبود نه قیافه داشت نه شغل درست حسابی داشت اونوقت مادرم بمن میگه تو شوهر کن اگه طرف ارزش داشت بهت جهاز خوب میدم یا میگه نیازی به یخچال ۲۰۰ میلیونی نیس با ۳۰ تومنم یخچال میدن کل جهاز رو میشه با ۳۰۰ تومن جمع کرد بمن اینجوری میگه ، از طرفیم میدونه که ازدواجی برای من درکار نیس ، من حتی یک سشوار ندارم هیچ وسیله ای ندارم اینا هم بعیده بمن چیزی بدن ، خرجی ماهانه رو با کلی منت میدن خسته شدم ازین وضعیت میشه کاری کرد یا نه ؟ الان میتونم سهممو بگیرم از طریق قانون یا نه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728