2733
2739

والله الان تمام دوستام میگن که برادراشون دارن طلاق میگیرن 

زن دادش خودم خیلیییییی خانومه 

خدارو صدهزار مرتبه شکر میکنم بابت همچین عروسی که نصیب خانواده مون شده 

شماهم زن داداش بد داشتید ؟

بیایید تعریف کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید برادراشون مشکل دارن خب‌ البته شاید.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂
2731

الان همه میگن مشکل از مرد هاست صد درصد

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگن اگه یه زن به کارای خونه نرسه حتما تقصیر شوهرشه چون اون باعث شده انگیزه کار کردن نداشته باشه ولی اگه یه مرد دل و دماغ سر کار رفتن نداشته باشه حتما زیر سرش بلند شده و بی مسئولیته 🥴 میگن اگه یه زن بچه شو بذاره بره قطعا تقصیر شوهرش بوده چون هیچ زنی از خوشی نمیره اما اگه یه مرد بچه شو ول کنه و بره میگن حتما خیانت کرده و دنبال خوش گذرونی هست 😵‍💫 این است عجایب نی نی سایت 😵‍💫 اینجا همیشه حق با عروس و همیشه حق با زن هست ، لابد این عروس هایی که فتنه میکنن و این خانوم هایی که شوهراشون رو به مرز جنون میرسونن و همیشه از شوهرشون طلبکارن همه شون توریست هستن و ایران اصلا چنین خانوم هایی رو نداره😂😂😂 

چون فکرمیکنن هیچ مشکلی نباید باشه ک این خیلی بده واقعا هرزندگی ک باشه مشکل توشه شما خبرنداری یکی مالی یکی اخلاقی یکی خانوادگی یکی نمیتونه عشقشو ابراز کنه اینارو درک کنید

2740

فقط از عروس نیست از مردم هست از مادر شوهرم هست 

گاهی عروس درک نمیکنه لا چش بسته بله میگه بعد میاد میبینه زندگی اصلا اونی که تو فیلما میدیده نیست ور توقع هستن اغلب و میگن ننه باباش دارن چرا نمیدن ما بخوریم و سفر بریم و...

مادر شوهرا هم اغلب عروسارو درک نمیکنن اوایل همش میخوان ریسس بازی در بیارن حرفشونو به کرسی بشونن و میشن گوشت تلخ 

از اونور داماد هم که اگر مدیریت روابط بلد نباشه که اکثر مردا بلد نیستن میشه جنگ 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
زنداداش منم خیلی خانومه، روز عروسیم فقط شش نفر گرفته بودنش ک عروسی منو  خراب نکنه فقط چون خونه ...

میدونی آدم از کجا میسوزه ؟ اونجا که پسرامون درست تربیت نکردیم وگرنه طرف هر چه قدر بی تربیت و جنگلی باشه وقتی صلابت و اقتدار شوهرش ببینه کولی بازی دربیاره و بی احترامی کنه

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
والله برادر منم هزار جور اذیت میکرد ولی عروسمون خوب بود 

خب قرار نیست همه ی زنا تحمل کنن ک،،بعضی مردا واقعاً آزار میدن همون جور که زنا آزار میدن گاهی اوقات.

من موقعی که از همسر سابقم خواستم جدا بشم خواهرشوهرم اومد گفت فلانی خیلی بی چشم و رویی چی می خوای از زندگی مردم آرزو زندگی تو رو دارن برادرم وفاداره وصعش خوبه دست و دل بازه چشم پاکه بشین سر جاااات قشنگ همین جور گفت بهم دستش رو گرفتم آوردم گذاشتم دست برادرش گفتم تو دو روز کنارش زندگی کن زیر یه سقف با دید زن و شوهر نه برادر و خواهر ببین کنار میای تو خواهرشی و من زنش تو نمی تونی دیدگاه منو با دیدگاه خودت یکی کنی فقط منم که می دونم چی بهم گذشته تو این زندگی خصوصی ترین مسائل زندگی بین من و این بوده تا بین تو و برادرت در واقع فقط زن و شوهرن که واقعاً اگه منصف باشن می دونن چرا یه زندگی به طلاق ختم شده.

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂