2737
2734
عنوان

ترس بیش از حد

109 بازدید | 11 پست

ترس روز زایمان به شدت به جونم افتاده . زایمانمم طبیعیه . خیلی کم پیش میاد که سزارین رو انتخاب کنیم . چیکار کنم هر روز که ماه بارداریم بیشتر میشه من بیشتر وحشت میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سزارین خیلی بهتر از طبیعیه طبیعی درد زیادتری داره چون که باید با تیغ جراحی اونجاتو باز کنن بچه بیاد بیرون و افتادگی مثانه داره ولی با سزارین بی حس میکنن از کمر به پایین و دردش رو نمیفهمی استرس نداشته باش شوهرت بگو بهت دلداری بده تو بیمارستان همراهت باشه

2728
سزارین خیلی بهتر از طبیعیه طبیعی درد زیادتری داره چون که باید با تیغ جراحی اونجاتو باز کنن بچه بیاد ...

منم می‌دونم سزارین خیلی بهتره . ولی خیلی کم تو فامیل پیش اومده کسی سزارین کنه . چون پسرم ۴ سالشه فکرم پیش اونه که پیش کی بمونه بیرون نره وقتی من نیستم . برای همین دلم میخواد زودتر مرخص بشم

دومیه واقعااااراحتتره و سریعترمنم دوتاطبیعی دلشتم

من اصلا شانس ندارم . سر زایمان اولم خانم های زائو بهم میگفتن ما درد خودمون رو فراموش کردیم دلمون به حال تو سوخته . فکرم پیش پسرمه که پیش کی بذارمش . بدبختی یه فیلم دیدم که پسره روز زایمان مادرش گم میشه و دیگه پیدا نمیشه خیلی روم تاثیر گذاشته و همش غصه ی پسرم رو میخورم 

2740
میگم یه سوال پس خیلی قدیما که بیمارستان و اینا نبود و تو خونه زایمان میکردن چجوری بود از لحاظ برش و ...

نمیدونم ولی فکر کنم ماما همراه خودش می‌آورد یه سری وسایل رو . چون من یه جا خوندم نوشته بود انجام زایمان در منزل 

من اصلا شانس ندارم . سر زایمان اولم خانم های زائو بهم میگفتن ما درد خودمون رو فراموش کردیم دلمون به ...

عزیزدلم بدبه دلت راه نده خدایی که داده خودشم حفظ میکنه منم پسرم بشدت بدغذابودوفقط بامن میموندولی بالاخره گذشت بسپاربه خدا......به پدرش بگو۶دانگ حواسش باشه❤️