2737
2739
عنوان

دلم برا شوهرم میسوزه بخدا

| مشاهده متن کامل بحث + 1107 بازدید | 44 پست

مردها عاشق این هستند که برای زن و بچشون تلاش کنند و به نظرم خیلی گذشت دارند که پول زحمتکشی خودشون با دیگران تقسیم میکنند 

همسرم میگ لذت بخشه برام که برای زندگیم خرج کنم 

من امیدوارم شما موفق باشی و به سر منزل مقصود برسی  فقط لطف کن همینجوری تنبلی پیشه کن و به زحما ...

من قبل ازدواج شاغل بودمو بعد عقد نیازی ندیدم برم سرکار 

شما چرا اینقد بهت فشار وارد شد مگه شوهرشی؟؟؟

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره من کمکش میکنم با درآمدم کار میکنم ،اما الان که دو ماهه بیکارم محبتم رو بهش بیشتر کردم میاد خونه ...

حداقل خوبه ک درآمد داری خودت 

ممنون ک راهنمایی کردی❤️

منم موافق نبودم با حرفاش  ولی خب چ میشه گفت هرکی نظری داره

تو همینکه پشت شوهرت باشی

حمایتش کنی 

وقتی سرکار هست زنگ بزنی یه دوست دارم بهش بگی براش قوت قلب هست

یه جوری باشه کارش اگه ۱۰ ساعت طول می‌کشه تند تند توی ۸ ساعت انجامش بده به این امید که بیاد خونه پیش تو بگه و بخنده اون موقع کار هم براش طاقت فرسا نیست

2731
من امیدوارم شما موفق باشی و به سر منزل مقصود برسی  فقط لطف کن همینجوری تنبلی پیشه کن و به زحما ...

من اونقد کار دارم که وقتی واسه تنبلی نمیمونه 😄

من قبل ازدواج شاغل بودمو بعد عقد نیازی ندیدم برم سرکار  شما چرا اینقد بهت فشار وارد شد مگه شوه ...

نه فشاری وارد نشد به قول استارتر هرکس یه نظری داره اینم نظر منه 

از تربیت نداشته و لحن کوچه بازاریت حالم به هم خورد 

ریپ نزن

نه فشاری وارد نشد به قول استارتر هرکس یه نظری داره اینم نظر منه  از تربیت نداشته و لحن کوچه ...

اونیکه حمله کرد و بی ادبی شما بودی برگرد کامنتاتو بخون بعد قضاوت کن بعدشم شما اول ریپ زدی منم نظرمو دادم عزیزم

2740

خیلی شرایط سختی شده. هم برای زن ها و هم برای مردها. باز برای مردها سخت تره چون همه ازشون توقع دارن و مسئولیت خرج زندگی با اوناست. اگه میتونی راضیش کن سرکار بری. یا یه کاری توی خونه راه بندازی. 

واقعا ی لحظه خودمونو بزارم جاشون  هزارتا دغدغه دارن

من ی ارثیه رسید دوشاش شوهرم خرج خونه دادم تو این ده سال و اندی

بعد دیگه یکسال و خورده ای نشستن خونه ک ارثیه منه دبگ درامد ندارم ولی اجتثاره اش ماهی ۱۵ کم‌کم بجز رهن کمک شوهرمه..

قبلا ک پول دستم بود راحتتر زودم الان ک از خودم زدم و نشستیم تو خونه اصلا اینو کمک نمیبینه اورده مالیش ماهی ۱۵ تومن نمیشه تازه با اضافه کار...

هرجور حساب کنه درامد من با اون یکیه فرض کنه من اجاره خونه دارم میدم

اما خداشاهده قدر نمبدونه میگه منم نبودم تو خودت بهرحال باید زندگی میکردی...

الان میگم استباه کردم باید همون خونه رواجاره میدادم پولش خرج خودم میکردم راحت و بی دغدغه

درسته مرسی ک با حرفای قشنگ راهکار میدی🥹

قربونت 

من اهل شعار دادن نیستم

اما اینجا یه سری حرفا رو نمیشه زد همینکه به این بینش ژرف رسیدی که شوهرت تمام تلاششو داره می‌کنه و اصلا مضایقه نمیکنه یعنی به بلوغ عقلی رسیدی زودتر از موعدش

خیلی شرایط سختی شده. هم برای زن ها و هم برای مردها. باز برای مردها سخت تره چون همه ازشون توقع دارن و ...

نمیدونم 

ولی خب خیلی جاها بوده ی پولی جمع کردم وسیله مورد علاقمو بخرم 

دیدم واقعااا نیاز داشته خرجش نکردم دادم بهش 

نمیدونم این بده یا ن

من ی ارثیه رسید دوشاش شوهرم خرج خونه دادم تو این ده سال و اندی بعد دیگه یکسال و خورده ای نشستن خونه ...

پ همینه میگن مردا قدر نمیدونن 

بلاخره باید کدومشو باور کرد ؟؟😂

پ همینه میگن مردا قدر نمیدونن  بلاخره باید کدومشو باور کرد ؟؟😂

من قبل فکر میکردم قدر مبدونه

اومدم نشستم تو خونه بخدا باید میدیدی چیکار میکرد 

هی دعوا داد بیداد اگر ی کلمه جواب میدادم میگقت ارهدچون تو خونه تو میذاست دو روز میرفت سرکار نمیومد

دیگ گفتم اقا ناراضی خب من وسایل جمع میکنم هرجا تو صلاح بدونی بریم،اصلا قدر نمیدونه و من کل سرمایمو خرج زندگی مشترک کردم ی قرون جمع نکردم لااقل ی کاری راه بندازم..

در کل میخوای مار کنی بکن ولی بنام خ‌ودت بزن ماشین چیزی هرچی خریدید باهم