2733
2734

موهای دخترامو با حناو چایی و قهوه حنا کردم یعنی حنامو با چایی و قهوه دم کرده درست کردم بعد براشون زدم موهاشون قشنگ شد قهوه ایی تیره شد موهاشون مشکی بود 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

موهام خرمایی بود 

خیلی رنگ کرده بودم موهامو 

مامانبزرگ همسرم خدا بیامرز حنا گذاشت برام تا موهام جون بگیره 

اولش خیلی قشنگ بود 

بعدش خیلی بد شد 

ریموو کردم

بزرگــ شدیم همچون شایعه ای در روستــا  https://harfeto.timefriend.net/16267932972920  
موهای دخترامو با حناو چایی و قهوه حنا کردم یعنی حنامو با چایی و قهوه دم کرده درست کردم بعد براشون زد ...

عزیزم از هر کدوم چه مقدار زدی ؟

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔

فکر کنم قهوه ای تیره بشه ولی اینو بدون با حنا رنگ کنی دیگه باید فکر رنگ کردن با رنگ های مصنوعی رو تا چند سال از سرت بیرون کنی چون دیگه موهات رنگ نمیگیرن

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
2740
عزیزم از هر کدوم چه مقدار زدی ؟

کلا حنا رو‌گذاشتم فقط باچایی دم کرده و قهوه خمیرش کردم دیگه نمیدونم چه اندازه تا اندازه ایی که حنام حالت مایع بگیره 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 

من نسکافه گلد آسیاب میکردم با اکسیدان 6 درصد میذاشتم رو موهام قهوه ای متوسط میشد خیلی خوشرنگ بود. زمان مجردی که اجازه نداشتم رنگ شیمیایی بزنم این کارو میکردم میگفتم نسکافه گیاهیه اشکال نداره

مامانم با پوست گردو و قهوه موهاش و‌رنگ کرده خرمایی شده

رنگخودموی مادرتون چی رنگه بود قبل از حنا مشکی بود یا خرمایی ؟

مگه پوست گردو مشکی نمیکنه ؟

بعد رنگی ک با حنا دراومد با شست و شو رفت یا واقعا همون رنگی مونده بود تا چندماه ؟؟

موهای دخترامو با حناو چایی و قهوه حنا کردم یعنی حنامو با چایی و قهوه دم کرده درست کردم بعد براشون زد ...

تا چندوقت رنگش موند رو موهای دختراتون ؟ اینجور نیست با شستن رنگش بره ؟ به قرمزی نمیزد ؟