2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منظور تون از سختی چیه؟ خب یکم قدرت بدنی میخواد چون تا مستقل نشید و برای کار در کلینیک بقیه یا هوم ویزیت خودتون اگر فرد قادر نبود باید جا ب جاش کنید اما سختیش به سختی پرستاری نمیرسه . بیشتر به آقایون می‌خوره ولی من بینایی بهشتی میخونم با بچه های فیزیو تو یه دانشکده ایم ما تعداد دخترامون بیشترن اونا پسراشون . درساش هم آناتومی خییلی زیادی داره که واقعا سنگینه اما خب اندازه پزشکی سنگین نیس

2731
منظور تون از سختی چیه؟ خب یکم قدرت بدنی میخواد چون تا مستقل نشید و برای کار در کلینیک بقیه یا هوم وی ...

واییی ممنونم که جواب دادید 

میشه یه سوال بپرسم از الان میتونم این رشته رو بیارم تا ۴ هزار امسال میگیره ؟ پایه درسیم خوب نیست

2738
زیر ۴۰۰۰ میاری

کلا از الان میشه آورد ؟ واقعا کسی بوده تونسته باشه؟ من همین امسال شانس کنکور دادن و دارم 

این ۲ ماه و بخونم یا بیخیالش بشم 

لطفا جواب بدید 🧡❤

کلا از الان میشه آورد ؟ واقعا کسی بوده تونسته باشه؟ من همین امسال شانس کنکور دادن و دارم  این ...

اگه الان صفری احتمالش زیاد نیست حقیقتش ولی اگر پایت نسبتا متوسط یا خوبه شدنیه کاملا