2733
2734
عنوان

پدرم ایست قلبی کرد غروب

925 بازدید | 27 پست

الان حالش خوبه، بعد من اعصابم خورد بود نشستم یه قسمت اسکار دیدم حال و هوام عوض شه، شوهرم اومد بهم پیشنهاد داد، بهش میگم الان تو این وضعیت که پدرم چند ساعت پیش تا پای مرگ رفته و برگشته میگه تو که ناراحت نیستی چطور میتونی فیلم ببینی ولی نمیتونی با من باشی و باز ناراحت شد.

۹۰ درصد دعواهای ما سر این موضوعه گاهی فکر میکنم واقعا مشکل از منه، نمیدونم چطور بهش بفهمونم وقت و زمان درست رو

خب دیگه عیبی نداشت.میذاشتی سریعتر تموم شه 

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم تو روز مراسم خاکسپاری بابام .اومد بم پیشنهاد داد اخه یعنی چییی خدارشکر ک خوبن عزیزم

😐فکر کنم مردا هرچی بشه ناراحتیشونو اینجور خالی میکنن

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731

میخواد ببینه اونم برات مهمه

امروز مادر منم بیهوش شد

دیگه داشتم شوهرمو جر میدادم از بی خیالی

فک کنم فشارش افتاده بود مامانم

دوسش ندارم کاراش برام مهم نیس فقط میخوام اعصابم اروم باشه برا همین کاری بهش ندارم                 خدایا موفقم کن خدایا بهم عقل بده تا از روی بی عقلی کاری نکنم
منم تو روز مراسم خاکسپاری بابام .اومد بم پیشنهاد داد اخه یعنی چییی خدارشکر ک خوبن عزیزم

روحشون شاد باشه، دوست دارم ببینم تو مغزشون چی میگذره ما همش دعوا داریم سر این موضع فوری ناراحت میشه

2738

مطمنی ایست قلبی بود؟ یعنی احیا شدن؟ 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!

وای چه طور روش شد

انسانیت یعنی اگه شرع و قانونی هم وجود نداشته باشه بازم آدم خوبی باشی👌

استارتر بمن بگو با خودت چندچندی؟

شوهرت مث شوهرمن

توام مثل خودمی

منم باخانوادم مشکل داشتم

وخیلی جاها شوهرم دیوارکوتام میشد اوارمیشدم روش

فرق منو شما اینه که تو جنم داشتی خودتو کشیدی بالا.من نه

برگ برندت. هم شوهرته ک متاسفانه بدجوری خراب میکنی

بله cpr کردن برگشت

خداروشکر تو. بیمارستان cpr کذذن؟ 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!