2733
2739
عنوان

علائم بارداری قبل از موعد

80 بازدید | 18 پست

خانوما علائمتون چی بود؟؟

چند روز بعد از موعد بی بی چک زدید و مثبت شد ؟؟

یک هفته دیگه موعدمه 🥺🥺

با اینکه بچه دارم اما نمیدانم چرا انقد استرس دارم که نکنه باردار نشم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

4 روز قبل از موعد مثبت شدم 

من تنبلی تخمدان دارم ولی پسرمو بار اول باردار شدم

حالا اینم ماه اوله اقدام کردم

اما چند روزه بعضی وقتا حالت تهوع میگیرم

نمیدونم از بارداریه یا نه🥺

2728
چه خوب 😍 چه علائمی داشتی؟

تکرر ادرار ،خواب آلودگی ،خدا نصیب نکنه ترش معده 🤮،درد سینه ،درد پریودی  و اینکه برا من همش سمت چپ بود ..الان دخترمم بیشتر حرکات و لگداش سمت چپمه. همش حس میکردم و یود شدم ولی میرفتم می‌دیدم ترشح،و تهوع

تکرر ادرار ،خواب آلودگی ،خدا نصیب نکنه ترش معده 🤮،درد سینه ،درد پریودی  و اینکه برا من همش سمت ...

من سمت چپ احساس میکنم بعضی وقتا تو شکمم یه چیزی مثل نبض میزنه 😅

من تنبلی تخمدان دارم ولی پسرمو بار اول باردار شدم حالا اینم ماه اوله اقدام کردم اما چند روزه بعضی ...

به خاطر اقدام میشه این حالتو داشته باشید ،

ولی شما روز معدم بی بی بزنید معمولا نشون میده مگر اینکه لقاح دیر تشکیل بشه. من خودم بارداری اولم همون ماه اول بارداری شدم ولی خب متاسفانه توی ۱۲ هفته سقط کردم چون قلبش وایساد، اما برای بعدی ۸ ماه طول کشید تا باردار بشم و الان ۲۷ هفتم

2740
من سمت چپ احساس میکنم بعضی وقتا تو شکمم یه چیزی مثل نبض میزنه 😅

ببین راسش من خودم از ۱۴ هفته حرکتشو حس کردم ..واقعا نمیدونم‌ قبل از اون این نبض مربوط به بچه هست یا نه، ایشالا بی بی بزنی و مثبت باشه 

به خاطر اقدام میشه این حالتو داشته باشید ، ولی شما روز معدم بی بی بزنید معمولا نشون میده مگر اینکه ...

منم قبل پسرم یه سقط داشتم اونم ماه دوم باردار شده بودم

پسرمو ماه اول الانم برای دومی اقدام کردم😍

خیلی دلم میخواد یه دخملم بشه جنسم جور بشه 🤭

البته هرچی باشه انشالله که سالم باشه 

ببین راسش من خودم از ۱۴ هفته حرکتشو حس کردم ..واقعا نمیدونم‌ قبل از اون این نبض مربوط به بچه هست یا ...

قربونت

هرچی انتظار میکشم روزا بگذره

ولی نمیگذره🤭

چقدر سخته انتظار

خدا انشاالله به اونایی که چند سال منتظرن بچه بده

چقدر سخته🥺

تکرر ادرار ،خواب آلودگی ،خدا نصیب نکنه ترش معده 🤮،درد سینه ،درد پریودی  و اینکه برا من همش سمت ...

سلام .منم این علامتارو دارم الان دوروز دیگه موعدمه ولی از صبح سه بار لک دیدم.الان قطع شده منتظرم ببینم فردام میاد در حد پریودی؟ولی بیبی زدم منفی بود.امروز بتا دادم منفی بودم گفتن 0.4 هست.ولی من سردرد دارم.معدم ترشه.ی بیسکوییت کنار لبتابم موقع کار بود بوش بهم میخورد حال معدم شدیدتر میشد.تو گلوم انگار اسیدیه.دلدرد پریودم دارم..یعنی امکانش هست باردار باشم ولی بتا پایین نشون نداده باشه؟

[QUOTE=336647013]سلام .منم این علامتارو دارم الان دوروز دیگه موعدمه ولی از صبح سه بار لک دیدم.الان قطع شده منتظرم ببی ...[/QUOTEسلام عزیزم ،امکانش هست، چون آزمایش رو معمولا میگن بذارید از موعد بگذره انجام بدین ،بی بی چکا هم که درصد خطا زیاد دارن، مثلا من خودم قبل موعد بی بی مثبت میشه و روز موعد میرفتم ازمایش،ولی همه اینجور نیستن،

اما خب این علایما رو میشه به خاطر اقدام داشت،چون اقدام خودش هورمون ها رو بهم میریزه

منم الان ۵ روز مونده ب موعدم احساس میکنم داخل رحمم داغه و صبح که رفتم سرویس ببخشید که میگم اخه به هیشکی نمیتونم بگم، یه ترشح زیاد و بی رنگی ازم خارج شد 

تاحالا تزشح به این سنگینی نداشتم، ممکنه از علایم بارداری باشه؟ یا اینکه ممکنه تخمک گذای بوده باشه؟

[QUOTE=336647013]سلام .منم این علامتارو دارم الان دوروز دیگه موعدمه ولی از صبح سه بار لک دیدم.الان ق ...

از دیروز تا الان هنوز دیگ هیچ لکی نداشتم.فقط معدم و تهوعی ک انگار ته گلوم و معدم حسش میکنم