2737
2739
عنوان

مامان بزرگم منو مسخره میکنه

248 بازدید | 13 پست

من کنکوریم بعد از همون دهم دارم میخونم و جایی نمیرم کلا 

بعد مامان بزرگم همش تیکه میپرونه مثلا زنگ میزنه به مامانم میگه بچه هارو بروارم  بیام خونتون بریم فلان جا مامانمم میگه نه مثلا دخترم کنکور داره درس میخونه بعد برمیگرده میگه اه دختر توام همه رو اسیر کرده 

یا مثلا  من نمیرم شهرستان به خاطر درسام مامانم میره ولی زیاد نه چون میگه تنها میمونی خونه 

بعد مثلا فامیلامون و مامان بزرگم همش مسخره میکنن اره فلانی نشسته داره درس میخونه(مامان منو میگن که چرا به خاطر من نشسته خونه) حالا منم به مامان میگم برو هرجا میخوای ولی اون نمیره 

خیلی اذیتم میکنه این حرفا خب به شما چه اخه من نه با شما کاری دارم نه ازار و اذیتی برا شما دارم نشستم تو خونمون دارم درسمو میخونم 

حالا همینا وقتی دکتر مهندس یا معلم شدی هرجا میشینن پزتو میدن بیخیال حرفاشونو جدی نگیر

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
کاش اینجور که مادرت پشتته تو هم جوابش با قبول شدن بدی. نی نی سایت نیا یه کوچولو‌نگاه کردم روزی ۱۰ ...

بیشتر تاپیکام در مورد همین کنکور و مدیریت استرس و ایناست چیز خاصی نمیگم

واقعا خیلی رو مخن یجوری میگن ادم حس میکنه داره کار بیهوده. میکنه

بیخیال کل سختیت دو ماهه تحمل کن تا روشون رو کم کنی اصلا انرژی منفی نداشته انرژی منفی کل تلاشات رو هدر میده مامانت رو سرافراز کن جلوشون

«اگر جوابتو نمیدم فکر نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم»
بیشتر تاپیکام در مورد همین کنکور و مدیریت استرس و ایناست چیز خاصی نمیگم

چون تو‌کنکور  تجربه خوبی دارم میگم.

همین تا این موقعه بیدار موندن خوندن فرداتو صفر میکنه.

ساعت ۳ شبه

۴ بخوابی لنگ ظهر بیدار میشی😂

چون تو‌کنکور  تجربه خوبی دارم میگم. همین تا این موقعه بیدار موندن خوندن فرداتو صفر میکنه. ساع ...

اخه میدونی من زمین نخوندم الان چند. هفتس شبا تا 3 بیدار میمونم. روزی یه فصل میخونم واسه همون بیدارم 

هفت و نیم بیدار میشم خوابم کمه کلا

مامانت نباید این حرفای مفت رو منتقل کنه حرف مفت همیشه هست 

ما هر کنکوری ای توی خانواده باشه کلا دعوت کردن هامون جمله اگر فلانی توی برنامه ش می‌تونه بگنحونه هست که وسوسه مهمونی نیاد به جون اون خانواده که راحت بتونن مدیریت کنن 

خواهر منم کنکور داشت همینطوری بود 

هیچ جا نمیومد مهمون هم راه نمی‌دادیم عاشق و شیدای درس بود لذت زندگیش درس بود وقتی رتبه دو رقمی شد و دانشگاه تهران قبول شد همه جفت کردن دکترا بورسیه شد باز جفت کردن کلا بعضی‌ها همش در حال انتقال حس منفی ان 

اینا اصلا در مدار درکشون قرار نمیگیره که یکی واقعا انتخابش این باشه که درس بخونه و مهمونی و سفر نمیره چون اولویت های دیگه ای داره ولشون کن کار خودتو بکن به مامانت هم بگو این حرفا رو بهت منتقل نکنه