2737
2734
عنوان

چرا بازیگرای ترک هیچی از مست عشق تو پیجشون نزاشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 36 پست
اگه اخرشپر سانسور نشه و داستانو گند نزنن توش😂ایشالا درس درمون باشه ابرومندانه

امیدوارم واقعاااا

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
من خیلی میبینم چون عاشق زبانشونم و طنز میبینم روحیم عوض شه  اونم در حد عشق اجاره ای نبود این د ...

منم‌زبان و آهنگاشونو دوس دارم    سریال  امریکایی ببینی دیگه ترکی برات  بی ارزشه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم‌زبان و آهنگاشونو دوس دارم    سریال  امریکایی ببینی دیگه ترکی برات  بی ارزشه

ااره واقعا میخوام دیگه ترکیو بزارم کنار همین امریکایی ببینم 

چندتا دیدم خیلی قشنگه ولی خشکن چقد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
ااره واقعا میخوام دیگه ترکیو بزارم کنار همین امریکایی ببینم  چندتا دیدم خیلی قشنگه ولی خشکن چق ...

خارجیا  آره  خیلی با ما فرق دارن   اصلا اهل تعارف و قربونت برمو و دروغ نیستن   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
خارجیا  آره  خیلی با ما فرق دارن   اصلا اهل تعارف و قربونت برمو و دروغ نیستن  &n ...

خیلی خشک و جدی هستن

خیلی راحت با همه چیز کنار میان

خیلی با خانوادشون سردن

خیلی اصلا ی جورین

خیلی خشک و جدی هستن خیلی راحت با همه چیز کنار میان خیلی با خانوادشون سردن خیلی اصلا ی جورین

یکمی تو فیلم اغراق میکنن   ولی تا حدودی هستن 

ما یه فامیلی داریم  تهران خیلی روشن فکر بازی  در میارن 

دوتا پسرداره   ۲۰ سالشون ک میشه  یکم‌جهیزیه براشون میخره میگه برید برا خودتون زندگی کنید  قشنگ بچه هاشو بیرون میکنه  میگه بزرگ شدن برن برا خودشون  حالا اینجا شهرستان پسر ۳۰ سالش بشه  خونه مادرشه   مادره برای میپزه میشوره    دوباره خواهر همین فامیلمون  پسرش اتریش دانشجو شده چند ساله ک‌دیگع اونجا زندگی میکنه 

دخترشم  پارسال رفت ترکیه  تنهایی زندگی میکرد  یه دختره ۲۰ ساله تنهایی تو کشور غریب   بلاگرم شده بود بدنسازی کار میکرد کیلیپ میزاشت  پسرام کامنت بد براش میزاشتن 

حالا دوباره اومده ایران   برا خودشون  خونه گرفته  مجردی 

میخام بگم  ایرانیام  دارن ادای خارجیا رو در میارن  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یکمی تو فیلم اغراق میکنن   ولی تا حدودی هستن  ما یه فامیلی داریم  تهران خیلی روشن فک ...

اره مستقل شدنشون جالبه من فقط همینو دوست دارم از کاراشون ولی خشکیشونو تحمل نمیکنم 

ب قول شما ایرانیا هم مث اینا شدن

یکی هست اطرافم ببین اصلا حالم ازش بهم میخوره میخواد مث اینا باشع ولی خیلی چندش اوره کاراش