2733
2734
عنوان

چرا بازیگرای ترک هیچی از مست عشق تو پیجشون نزاشتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 36 پست
اره بخدا من یه اخلاق دارم بازی بازیگرهارو خیلی تحلیل میکنم نمیگم حالیمه اما خب اندازه موهای سرم فی ...

بعضیاشونم که بلدن  مثل نسلیهان آتاگول    ولی  همش یجور بازی میکنه  تو فیلما  

انگار همون کاراکتر  اوکیاس اومده  تو سریال دختر سفیر 

بازیگر باید خودشو با  اون شخصیتی که قرار بازی کنه وفق کرده  ناره همون اوکیا بود

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز مگه 29 فروردین نیس؟ اکران شده تاریخش امروز بود بعد اصلا کاری ب اکران نداره معمولا میگن

تاخیر داشت

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
بعضیاشونم که بلدن  مثل نسلیهان آتاگول    ولی  همش یجور بازی میکنه  تو فیلما ...

دقیقااااا اصلا عوض نمیشه نقششون 

همش ی شکلن 

من تنها سریال طنز عاشقانه که دیدم و هنوز مثل اونا ندیدم سریال عشق اجاره ای بود

این دو نفر خیلی تونستن خوب حسشونو بهم منتقل کنن بعدش همش چرت بود

سریال زن رو دیدی؟بازیگر اون سریال تقریبا میشه گفت که نقشش همش یکی نیست 

تغییر میکنه

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
2731
من فقط منتظرم بیاد دانش کنم 

کو تا بیاد

یک عددenfpهستم ❤ از سال 97 عضوم تروخدا این یکی کاربری رو نترکونید💚خدایا بابت همه چی ازت ممنونم به دل هممون آرامش و صمیمیت و محبت بده که این روزا همه از سنگن... 💛
چرا دیگه نمیشه ویرایش کرد کلمه اشتباه مینویسم  میخلم ویرایش کنم   میگه نمیشه

نمیدونم یکم جدیدا خراب شده سایت

پنج اردیبهشت شد اکرانش 

دو تردیبهشت بلیطا قسمت اولش میاد سینما

الهی!این بنده چه داند که چه می باید جُست؟داننده تویی هر آنچه دانی، آن ده🌱🌈.                                من به آرزو هام قول رسیدن دادم کمکم کن💚
2738
دقیقااااا اصلا عوض نمیشه نقششون  همش ی شکلن  من تنها سریال طنز عاشقانه که دیدم و هنوز مث ...

نه چند سالیه از چشمم افتاده  فیلم خوب ندارن   آخرین فیلمی که دیدم  ۴۰ قسمت از  پرنده سحر خیز 

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا دیگه نمیشه ویرایش کرد کلمه اشتباه مینویسم  میخلم ویرایش کنم   میگه نمیشه

قابلیت ویرایش برداشتن

پنج اردیبهشت شد اکرانش  دو تردیبهشت بلیطا قسمت اولش میاد سینما

دق دادن با اکرانش

نه چند سالیه از چشمم افتاده  فیلم خوب ندارن   آخرین فیلمی که دیدم  ۴۰ قسمت از  پ ...

من خیلی میبینم چون عاشق زبانشونم و طنز میبینم روحیم عوض شه 

اونم در حد عشق اجاره ای نبود این دوتا خیلی خوب بودن باهم اصلا

البته دختره که بازیگر پرنده سحرخیزه خیلی اونم خوبه

دق دادن با اکرانش

اگه اخرشپر سانسور نشه و داستانو گند نزنن توش😂ایشالا درس درمون باشه ابرومندانه

از بچگیم تیزرشو دیدم ولی هنو نیومده 

😂😂😂