2733
2734

همدیگرو فالو داریم ولی پیام اینا نمیدیم بهم فقط استوریا و لایوارو نگا میکنیم

هروقت اخرین بازدیدشو میبینم حس خوب و دلگرمی میگرم

ولی الان رفتم نگاه کنم دیدم بستدش 🤒🤒🤒🤒

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احتمالا رل زده

(ستاد تضعیف روحیه😌)

تصور کن خدا با آن همه عظمتش دوستت دارد....💚        غیبت کردن 🔞یعنی به کسی که آبروش رو پیش تو گرو گذاشته خیانت میکنی....🔞                                           💚 از سه چهار سالگی میومدم هیأتت برا همین فکر میکردم ازون زمان عشقت به دلم افتاد ولی  اشتباه بود به قول سعدی همه عمر بر ندارم سر ازین خمار مستی   که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی....امام حسین جونم داستان عشق من به شما قدیمی تر از این حرفاست💚                                                                           ❤️دخترا عشقی که شما رو از خدا دور کنه اسمش عشق نیست....💔                                                                      منم مثل هر آدم منصف دیگه ای نگران حال بچه ها غزه هستم 😔
اتفاقا دیگه کمتر چک میکنی احتمالا ولی با یکی چت میکنه نمیخواد اون طرف بازدیدش رو ببینه

کمتر چک کنم که چی بشه😕😂

چرا نمیخواد ببینه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر‌تاریخ‌احتمالی‌عروسیمه‌باردار‌نیستم باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم  diyana لطفا هی غلطای املاییمو نگیرید طرز صحیح نوشتنشونو بلدم ولی مشکل از کیبوردمه
2740
این پیگیری اصن خوب نیس عزیزم یه وقت میبینی ساعت ۲ انلاین فکر میکنی داره با دختر چت میکنه این چیزا ...

اهل دختر بازی و اینا فکر نمیکنم باشه

تا حدودی میشناسمش فامیل نزدیکمه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وا تو مگه شوهر نداشتی 

اره😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
این پیگیری اصن خوب نیس عزیزم یه وقت میبینی ساعت ۲ انلاین فکر میکنی داره با دختر چت میکنه این چیزا ...

منم یه زمون اینجور بودم.

ولی اونجور که فکر میکنیم نیس.

من مثلا شب اب خوردنی یکم چک میکنم میخابم.

یکی ندونه میگه تا صبح چت میکرد

احتمالا رل زده (ستاد ...

اهل رل نیست به نظرم😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا کراشم داری 🙆‍♀️🤣

دست خودم نیست🥺

تاپیکامو بخون💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40