2733
2764

همدیگرو فالو داریم ولی پیام اینا نمیدیم بهم فقط استوریا و لایوارو نگا میکنیم

هروقت اخرین بازدیدشو میبینم حس خوب و دلگرمی میگرم

ولی الان رفتم نگاه کنم دیدم بستدش 🤒🤒🤒🤒

باافتخار‌فراوان کرمانی(کهنوجی)هستم ۱۳۸۲/۳/۱۱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمالا رل زده

(ستاد تضعیف روحیه😌)

آشنای عزیزی که شناسایی کردی تاپیکامو چک نکن🥺💚.   امام علی:(نه زندگی آن قدر شیرین است و نه مرگ آن قدر تلخ که آدمی شرافت خود را بفروشد).                         💚 تایپ شخصیتی infp 💚.              قدس شریف هنگامی که مهدی موعود آمد فراموش نکن من برای آوارگی کودکانت خون پاک شهیدانت و مظلومیت مردمانت اشک ریختم.... 💚                                     
اتفاقا دیگه کمتر چک میکنی احتمالا ولی با یکی چت میکنه نمیخواد اون طرف بازدیدش رو ببینه

کمتر چک کنم که چی بشه😕😂

چرا نمیخواد ببینه؟

این پیگیری اصن خوب نیس عزیزم یه وقت میبینی ساعت ۲ انلاین فکر میکنی داره با دختر چت میکنه این چیزا ...

اهل دختر بازی و اینا فکر نمیکنم باشه

تا حدودی میشناسمش فامیل نزدیکمه

این پیگیری اصن خوب نیس عزیزم یه وقت میبینی ساعت ۲ انلاین فکر میکنی داره با دختر چت میکنه این چیزا ...

منم یه زمون اینجور بودم.

ولی اونجور که فکر میکنیم نیس.

من مثلا شب اب خوردنی یکم چک میکنم میخابم.

یکی ندونه میگه تا صبح چت میکرد

تو که نامزد داری پسر دایته  

یاد گرفتم تو سختی ها زمین نخورم قوی باشم چون قراره من دیگه اون اشتباه و آدم اشتباه رو تکرار نکنم🎳 و درس وتجربه کسب کنم این شکست و برد ها شیرینیه زندگیمونه🎲 یادت باشه رنج نباید شمارا غمگین کند🍃 باید شمارا قوی و هوشیار کند🏆🌞. مدرک تحصیلی(لیسانس/کارشناسی)🌱(متأهل)( قد1/80) (وزن75 )(بدنسازم زیبایی بدن کار میکنم) (گاهی اوقات مدلینگ لباس ومدل ارایشی هم قبول میکنم )💐💄👗👠💋💅👰 وقتی جوابتو نمیدم یعنی به شخصیت خودم احترام میزارم که با شما هم کلام نشم.
2706